Антошка (Рівне)

Антошка (Рівне)


10 вересня 1997 року в Одесі з'являється перший дитячий магазин з сонячним назвою "Антошка", який весело та гостинно відчинив свої двері назустріч батькам.

За основу була взята ідея забезпечення новонародженої дитини всім необхідним від пустушки до коляски. Перший і головний принцип "Антошки" - це безпека дітей. З відкриттям "Антошки" виник новий, унікальний для СНД формат дитячого магазину - дитячий супермаркет.

Подібно дитині, "Антошка" весь час змінюється і вдосконалюється, але головне залишається незмінним: для хлопців він один, який радує і дивує, а для батьків - вірний помічник, який допомагає виростити дітей здоровими і щасливими!

Сучасний "Антошка" не міг не рахуватися з новими потребами своїх покупців в способі вибору товарів і здійснення покупок

І в 2013 році відкрився інтернет-магазин, в якому зібраний весь торговий ряд, представлений в роздрібній мережі «Антошка», плюс дана можливість вибрати і отримати товар, не виходячи з дому.

Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, як і в магазинах роздрібної мережі. "Антошка" має постійних іноземних та вітчизняних партнерів, з якими співпрацює вже понад 11 років.

Основною перевагою продукції є її висока і сертифіковане якість. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію по телефону. Це значно заощадить сили і час. Оформити замовлення - легко і просто.

Доставка може бути здійснена в будь-яку точку  міста.
Час роботи

Пн–Нд 10:00–20:00.


Контакти

+38 (800) 306-063
(0362) 64-27-25,
(0362) 64-27-26
info@antoshka.ua


Посилання


Адреса

Рівне
майдан Незалежності,5