"Арт-Маестро" художня школа-студія для дітей і дорослихХудожня школа-студія «Aрт-Maeстро» – це місце, де розкриваються  таланти, втілюються творчі задуми та ідеї. 

 

Неважливо хто Ви – людина, що прагне  вдосконалити своє вміння, чи новачок, який лише мріє стати за мольберт і взяти в руки пензель. Всіх, хто хоче творити прекрасне школа-студія образотворчого мистецтва «Aрт-Maeстро» запрошує  відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва, світ творчості, світ краси.

Бажаєте виховати у дитині посидючість, художній смак, здібність бачити, відчувати красу та гармонію? Ваша дитина любить малювати? Ви хочете розвивати її творчий потенціал та здібності?

 

Всіх, хто прагне творити прекрасне, школа-студія образотворчого мистецтва "Арт-Маестро" запрошує відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва, світ творчості, світ краси.

Групи для дітей віком від 3-ох років

Цікаві і змістовні заняття під керівництвом досвідчених професіоналів, що включають:

  • малювання піском (Sand-Art),
  • живопис,
  • графіку,
  • аплікацію,
  • конструювання,
  • ліплення з глини та солоного тіста,
  • нетрадиційні техніки зображень.

Все це обов’язково принесе велику користь і незабутнє задоволення дітям, розвине художнє бачення, образну і просторову уяву, фантазію і художній смак.

Заняття спрямовані на розвиток дрібної моторики, покращення чутливості дитячих пальців, сприяють розвитку таких пізнавальних процесів як: сприйняття, пам’ять, увага, образно-логічне мислення, просторова уява, фантазія, а також гармонізують емоційний стан дитини.

Групи для дорослих, без вікових обмежень

За метушнею повсякденного життя Ви забуваєте про себе, втрачаєте спокій і душевну рівновагу? Заняття образотворчим мистецтвом у студії "Арт-Маестро" допоможе Вам опанувати цікаві техніки малювання, здобути нові знання, відновити внутрішню гармонію та отримати позитивні емоції від власної творчості.

Групи для майбутніх абітурієнтів

Інтенсивний курс підготовки до вступу у вищі художні навчальні заклади України. Заняття з академічного рисунку, композиції та живопису (гіпсова голова, натюрморт, портрет) під керівництвом професійних педагогів-художників за авторськими програмами.


Контакти

+38 (067) 680 35 36
+ 38 (068) 671 95 56


м. Рівне, вул. Студентська 3, оф. 3
м. Рівне, вул. Коновальця 38, оф. 4
м. Здолбунів, вул. Незалежності 42-д
info@art-maestro.com.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вулиця Студентська, 3