Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День традиційного костюма 2018

День традиційного костюма 2018


Вже цієї неділі, 11 листопада, у Рівному на території Міського будинку культури відбудеться свято Дня традиційного автентичного костюма

 

Ініціатором свята є ГО «Центр дослідження і відродження Волині» (голова - Володимир Дзьобак). Воно носитиме назву «Доля» та пройде за підтримки Українського культурного фонду.

Свято відбудеться у Рівному також за підтримки співорганізаторів: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Рівненського міського будинку культури, ГО «Нація талантів».

Відзначення Дня традиційного костюма має на меті відродження традицій виготовлення і культури вжитку автентичного одягу в Україні та, зокрема, на Рівненщині. Крім цього, це свято покликане створити потужну платформу для спілкування музейних працівників, приватних колекціонерів, мистецтвознавців, етнографів, дизайнерів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та фотомитців задля популяризації і відродження автентичного костюма в Україні.

Вхід на захід – вільний! Організатори обіцяють хороший настрій, приємне спілкування та незабутні емоції кожному, хто завітає на День традиційного костюма!


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (067) 360 51 22,
+38 (067) 383 50 06


Посилання


Адреса

Рівне
вул.Соборна, 112, ІІІ поверх