Дитячий магазин "Бембі"

Дитячий магазин "Бембі"


Торгова марка «Бембі» - це провідний український виробник дитячого одягу, надійний партнер та роботодавець.

"Бембі"-це широкий асортимент білизни і дитячого одягу з перших днів життя дитини і до 7 років.

Використовуються якісні натуральні матеріали, тому вироби ТМ «БембіІ» не лише гарні, але й комфортні, практичні, безпечні.

Кваліфіковані спеціалісти: технологи, конструктори та дизайнери слідкують за розвитком ринку дитячого одягу і розробляють нові моделі з врахуванням модних тенденцій та специфіки одягу для дітей, а умілі руки робітників втілюють ці ідеї в життя.

Сучасне обладнання та найновіші технології дають змогу виробам виділятися високою якістю і цікавим декором, завдяки чому одяг став відомим не лише на Україні, але й за кордоном. 

ТМ «Бембі» пропонує увазі споживачів нові ексклюзивні колекції «Осінь і зима» і «Весна і літо», та регулярно модернізує білизняний асортимент. У  компанії створені оптимальні умови для професійного, творчого і особового зростання співробітників.Кожен  відчуває величезну особисту відповідальність за результат своєї роботи і завжди працює на "совість", з добрим серцем, гарним настроєм.

ТМ «Бембі» є зареєстрованим торговим знаком, що володіє усіма авторськими правами на виготовлену продукцію.Компанія постійно приймає участь в міжнародних виставках «BABY EXPO» та "BABY FASHION".Нехай з самого народження дітей оточують гарні і зручні речі, створені з любов'ю...


Контакти

+38 (067) 380 80 14,
+38 (067) 311 81 97,
+38 (050) 376 44 64
тел./факс: (0382) 70-21-99,
+38 (0382) 78 38 53,
order@bembi.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Короленка, 1 (ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА"), 3-й поверх