Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Набір 2020 у Bilingual International STEM School

Набір 2020 у Bilingual International STEM School


Bilingual International STEM School - приватна двомовна школа повного дня, де діти отримують якісне навчання, зі збереженням індивідуального підходу.

 

Зараз проводиться набір 2020 у Bilingual International STEM School.

Реєструйся та обирай:

  • 1-ий клас;
  • 2-ий клас;
  • дошкільна підготовка 5-6 років;
  • дошкілля 4-5 років.

Чим особлива програма дошкілля та школи?

  1. Навчання у нашій школі здійснюється двома мовами – українською та англійською. Це дає змогу дітям вміло оперувати термінами та поняттями з різних дисциплін обома мовами - таким чином ми формуємо у дітей білінгвальну систему наукових понять.
  2. Діти знатимуть англійську мову. З двох вчителів-партнерів - один спілкується лише англійською.
  3. Навчання 50% предметів, серед них Mathematic та Science відбувається на англійській.


У чому полягає ідея школи?

Основною ідеєю дошкілля та школи - є створення ефективного навчального середовища для вивчення дисциплін STEM-у з раннього віку, які викладаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент + інноваційні технології. Увага учня сфокусована на вирішення реально існуючих, предметно-практичних завдань різного масштабу.

Чим цікаве навчальне середовище у школі?

Школа є сучасно облаштованою, класи обладнані так, що діти мають можливість розвивати свій технічний та творчий потенціал, спробувати себе в конструкторській та дослідницькій діяльності. Це класи у які хочеться приходити щодня і дізнаватися все більше і більше нового.


Що корисного для дітей є у школі у післяобідній час, та які можливості з’являються у батьків?

  1. Завдяки тривалому та ефективному перебуванню дітей у школі, батьки отримують можливість керувати власним часом та організувати свій день продуктивно.
  2. У післяобідній вчителі працюють з дітьми через гурткову форму роботи на Speaking Club та логіці. Також проходить індивідуальна робота з дітьми, вчителі дають додаткові заняття дітям, відповідно до їхніх потреб.
  3. У школі працює 12 додаткових гуртків, серед яких ментальна арифметика, програмування, повітряна акробатика, східні танці, музика та спів, карате та інші.Вік

4–9


Телефон

+380 (67) 990 50 50


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Клепарівська 30