Без англійської нікуди: добірка пісень і навчальних ігор для дітей


Опубліковано 30 Серпень 2019 о 16:00

Блог Діти в місті Рівне >  Без англійської нікуди: добірка пісень і навчальних ігор для дітей


Без англійської нікуди: добірка пісень і навчальних ігор для дітей

Навчання дошкільнят має проходити в ігровій формі. Photo: Freepik 


З якого віку можна починати вчити англійську?Дітям, на відміну від дорослих, набагато легше дається навчання. Крім цього, малюки дуже допитливі. Тому, чим раніше ви почнете вивчати з дитиною англійську, тим краще. Експерти і вчителі радять потрохи починати займатися з дитиною з 2-х років, хоча занурювати дитину в мовне середовище можна з народження. Навчання дошкільнят має проходити в ігровій формі. Для цього є безліч ігор, дитячих пісень та віршиків, розвиваючих мультфільмів. «Діти в місті» зібрали найцікавіші та найпопулярніші з них для вас і ваших дітей.


Для найменшихІгри - невід'ємна частина життя будь-якої дитини. За допомогою ігор діти пізнають світ, розбираються, як влаштовані речі, розвивають уяву. Крім цього, за допомогою ігор можна навчати, в тому числі й англійській мові.

Починати можна з найпростіших пальчикових ігор для малюків


Як відомо, розвиток дрібної моторики впливає на розвиток мови, тому пальчикові ігри з віршованим або музичним супроводом дуже ефективні.

Five Fat Peas – це проста гра, в яку батьки можуть грати зі своєю дитиною з раннього віку. Потрібно лише розтискати пальчики малюка, розповідаючи йому про зростаючі горошинки, і плескати в долоні, коли горошини дозріли й стручок луснув.

Five fat peas in a pea pod pressed,
One grew, two grew, so did all the rest.
They grew and grew,
And did not stop,
Until one day,
The pod went POP!Video: Edmonton Public Library 


Ten Little Fingers – пісенька-гра про пальчики. Потрібно просто перераховувати пальчики малюка на руках і ногах, повторюючи простий текст:

One little, two little, three little fingers,
Four little, five little, six little fingers,
Seven little, eight little, nine little fingers,
Ten little fingers.

5 Little Ducks - пісня-гра для ефективного вивчення цифр від 1 до 5.Video: Bounce Patrol Kids 


Раніше ми публікували цілу добірку цікавих і рухливих ігор для вивчення англійської мови. 


Не менш ефективні для вивчення англійської мови - лічилки


Малюки швидко запам'ятовують слова, особливо, якщо використовувати їх під час гри.

Eeny, meeny, miny, moe – найвідоміша американська лічилка. Текст простий і легко запам'ятовується.


Є окремий різновид лічилок на запам'ятовування чисел, букв, пір року або днів тижня. Одна з них звучить так:

Own, two,
I love you.
Three, four,
Touch the floor.
Five, six,
Mix and mix.
Seven, eight,
It is great.
Nine, ten,
Play again.


Граємо і вчимосяДля дітей старшого віку є багато онлайн-ігор, які допоможуть з вивченням англійської. Діти обожнюють проводити час за планшетом, так нехай цей час буде проведено з користю.

Duolingo - за допомогою цієї програми діти можуть поповнювати свій словниковий запас. За кожен урок дитина запам'ятовує близько семи нових слів англійською мовою. Навчання проходить в ігровій формі. Додаток можна завантажити як з Play Market, так і з App Store.

Lingualeo - популярний онлайн-сервіс для вивчення англійської мови для дітей та дорослих. З «Лео» вам не буде нудно, адже сервіс пропонує вивчати англійську за допомогою книг, мультфільмів і пісень в оригінальній інтерпретації. Навчання проходить в ігровій формі. Також є мобільні додатки, адаптовані для багатьох платформ (завантажити з Play Market / App Store).
Онлайн-ігри можуть допомогти з вивченням англійської. Photo: Freepik


Вам також може бути цікава наша добірка IT Games для дітей. Інтерфейс у більшості з них на англійській, що теж сприяє звиканню і запам'ятовуванню мови.

Вчимося говоритиПривчати малюка до англійської мови можна з самого народження. Для цього ви можете включати йому або співати самостійно колискові англійською мовою.

Twinkle Twinkle Little Star – одна з найпопулярніших пісень англійською мовою, яку можна співати малюкам перед сном.Video: Super Simple Songs - Kids Songs 


Hush Little Baby – ніжна заколисуюча пісенька, в якій перераховуються різні предмети і тварини.Video: EFlashApps 


Коли малюк вже сидить і може дивитися мультики, йому можна включати коротенькі пісеньки з обмеженим набором слів. Добре, якщо пісенька буде супроводжуватися цікавим відео.

Peekaboo, I Love You – пісенька, що складається з чотирьох слів. Одночасно вона може бути і грою в хованки - аналог нашого «Ку-ку».Video: Super Simple Songs - Kids Songs 


Hello – пісенька для самих маленьких. Дітки швидко запам'ятовують найпростіші слова і з радістю повторюють їх.Video: Super Simple Songs - Kids Songs 


Коли ваш малюк вже готовий до вивчення слів і фраз англійською, можна включати йому веселі пісеньки про кольори, цифри і букви.

Alphabet Animals допоможе вивчити з малюком англійський алфавіт. У відео наведені яскраві та веселі приклади. Ця пісенька точно змусить вашого малюка сміятися, а букви легко запам'ятаються.Video: Bounce Patrol Kids 


Down By The Bay - весела пізнавальна пісенька, яка супроводжується яскравими картинками тварин, фруктів, природи і людей. Крім цього, в пісенній формі дітям даються корисні поради. Наприклад, як правильно чистити зуби.Video: Super Simple Songs - Kids Songs 


Baby Shark Dance - хочете, щоб ваш малюк цілими днями наспівував пісеньки англійською мовою, тоді включайте йому цю запальну пісню.Video: Pinkfong! Kids' Songs & Stories 


Дітям старшого віку можна включати пісні з їх улюблених мультиків на мові оригіналу. Особливо цікаво буде разом перевести заставки до мультфільмів, які у дитини на слуху.

Friendship is Magic Theme Song! – саундтрек до популярного мультфільму про поні.Video: My Little Pony Official 


Також можна показувати дітям їх улюблені мультфільми мовою оригіналу. При чому, на просторах інтернету можна знайти не тільки популярні зарубіжні мультфільми, а й наші старі мультики, перекладені на англійську мову.

Robocar Poli - мультфільм про рятувальну команду. Популярний серед хлопчиків і дівчат.Video: Robocar POLI TV  


Канікули в Простоквашино з професійною англійською озвучкою буде корисно подивитися не тільки дітям, а й їхнім батькам.  Video: Commie Tunes


Читаємо і розповідаємоДля вивчення іноземної мови підійдуть усі способи. Тим більше, що діти люблять різноманітність і завжди із задоволенням беруться за нові ігри та завдання. Короткі віршики на 4 рядки будуть дуже корисні. Тренуючи пам'ять, діти поповнюватимуть свій словниковий запас і вчитимуться говорити.

Seasons - віршик про пори року.

Autumn is yellow,
Winter is white,
Spring is green,
Summer is bright!

One, Two - вірш про школу і навчання підійде для вивчення цифр від 1 до 10.

One, Two - I go to school
Three, Four - I play outdoor
Five, Six - I read my books
Seven, Eight - I am never late
Nine, Ten - I sleep by then.

Вірші про тварин - дітям завжди легко даються розповіді про друзів наших менших.

I love my cat.
It is warm and fat.
My cat is grey.
It likes to play.

Знання англійської мови - одна з ключових компетентностей сучасного світу. Навчайте своїх дітей мові, і вчіться самі. Коли малюк подорослішає, він обов'язково скаже вам за це дякую.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук