Мультики для вивчення англійської, від яких ваші діти будуть у захваті


Опубліковано 18 Березень 2020 о 14:12

Блог Діти в місті Рівне >  Оглядові статті >  Мультики для вивчення англійської, від яких ваші діти будуть у захваті


Мультики для вивчення англійської, від яких ваші діти будуть у захваті

"Gogo"

Навчальний мультфільм англійською мовою із субтитрами, складається із декількох серій. Мультсеріал про дракона Гого, який потрапляє у веселі ситуації, під час яких маленькі глядачі разом із ним дізнаються і вчать важливі для життя фрази англійською.


Video: Youtube


"Super Why!"

Герої цього мультфільму навчають граматиці і знайомлять вашу дитину з новими словами. При цьому програма розрахована на тих малюків, які вже знайомі з англійським. Тому в якості першого заняття його вибирати не варто.


Video: Youtube

"At the zoo"

Пізнавальний мультиплікаційний фільм про візит в зоопарк. Таке відео буде цікаво дітям, які знають письмову мову, адже мультик супроводжується субтитрами.


Video: Youtube

"Мяу-мяу"

Це навчальний мультсеріал, в якому малюки можуть весело і легко вивчити англійські слова. За сюжетом дівчинка і її пес дізнаються нові слова, вчаться рахувати і правильно говорити англійською мовою.


Video: Youtube


"Hello Happy Rhymes"

Мультфільм англійською мовою із музичним супроводом. У ньому ви знайдете веселі віршики та пісеньки, які можна вивчити з малюком і наспівувати.


Video: Youtube


"Англійська мова для найменших"

У цьому мультфільмі зайчик дає уроки і вчить алфавіт, а також як правильно вітатися і прощатися по-англійськи.


Video: Youtube

"Англійська мова для малюків"

У цих мультфільмах дитина може слухати і вчити побудови слів і їх звучання. Ця програма розрахована для дітей, які вже мають уявлення про англійську мову. Рекомендований вік – від 5 років.


Video: Youtube





Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук