Кімнатні рослини для дітей: що посадити і як доглядати


Опубліковано 14 Березень 2023 о 10:00

Блог Діти в місті Рівне >  Різне >  Кімнатні рослини для дітей: що посадити і як доглядати


Кімнатні рослини для дітей: що посадити і як доглядати

Photo: Freepik


Вирощування кімнатних рослин з дітьми може бути веселим та корисним заняттям як для батьків, так і для дітей. Це не тільки дає можливість навчити дітей відповідальності та турботі про живі істоти, а й привносить до будинку атмосферу природи.

«Діти в місті» розкажуть про найкращі рослини, які можна вирощувати разом із дітьми вдома.


Рослина-павук (Spider Plant)


Одна з найпростіших у вирощуванні та догляді кімнатних рослин. У них довге тонке листя, яке звисає вниз і утворює маленькі білі квіти. Павукоподібні рослини також безпечні для тварин, що робить їх чудовим вибором для сімей з пухнастими друзями. Дітям сподобається спостерігати за тим, як маленькі павуки (крихітні рослини, які ростуть на батьківській рослині) ростуть і зрештою перетворюються на повнорозмірні рослини.Photo: Freepik


Нефритова рослина (Jade Plant)


Це тип сукуленту, за яким легко доглядати та цікаво спостерігати. У них товсте м'ясисте листя, яке накопичує воду, що робить його стійким до сухого клімату. Дітям сподобається спостерігати, як листя нефритової рослини змінює колір у міру дорослішання, і вони навіть можуть розмножувати нові рослини з живців.


Вам може бути корисна наша стаття: Будні екомами: як прищепити дитині екологічну культуру


Африканська фіалка (African Violet)


Популярна кімнатна рослина, яка дає гарні пурпурові квіти. Вони відносно прості у догляді та можуть цвісти цілий рік при належному догляді. Африканські фіалки віддають перевагу яскравому розсіяному світлу і злегка вологому ґрунту. Дітям сподобається спостерігати за квітами та доглядати за ними, поливаючи та удобрюючи їх.


Потос (Pothos)


Ще одна проста у вирощуванні рослина, яка ідеально підходить для початківців. У них довгі лози з серцеподібним листям, що можуть бути різних кольорів. Pothos також є очисними рослинами, вони можуть допомогти очистити повітря у вашому будинку. Дітям сподобається спостерігати, як ростуть виноградні лози.Photo: Freepik


Зміїна рослина (Snake Plant)


Зміїна рослина, також відома як тещин язик, дуже стійка і може переносити слабке освітлення і нечастий полив. Зміїні рослини мають високе, вертикальне листя, яке може вирости до метра у висоту, що робить їх вражаючим доповненням до інтер'єру. Щоб доглядати зміїну рослину, переконайтеся, що вона отримує непряме сонячне світло, і помірно поливайте його.


Лілія миру (Peace Lily)


Ще одна кімнатна рослина, яку легко доглядати і яка дає красиві білі квіти. Вони можуть вирости до метра у висоту, віддають перевагу умовам від середнього до слабкого освітлення. Лілії миру також є рослинами, що очищають повітря, що робить їх чудовою прикрасою будь-якої кімнати у вашому будинку.


Усі рослини, перелічені вище, є відмінним вибором для початківців. Вирощування кімнатних рослин разом з дітьми - це веселе та корисне заняття, яким може насолоджуватися вся родина.


Читайте також: Топ-10 тварин, які стануть найкращим другом вашій дитині


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук