Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію?


Опубліковано 06 Липень 2023 о 12:00

Блог Діти в місті Рівне >  Оглядові статті >  Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію?


Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію?

Photo: Люменіс


Лазерна епіляція є популярним методом довгострокового позбавлення від волосся.


Лазерна епіляція люменіс полегшує життя всіх, хто втомився від регулярного гоління та врослого волосся.


У першу чергу епіляція розглядається як варіант для дорослих, однак іноді у підлітків виникає питання, з якого віку можна робити цю процедуру. Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися в тому, що з себе представляє процедура та наскільки вона безпечна.


Як це працює


Лазерна епіляція — це косметична процедура, яка використовує концентровану світлову енергію для руйнування волосяних фолікулів. Лазер пропонує більш стійке рішення порівняно з методами тимчасового видалення волосся, такими як депіляція воском або гоління.


Його зазвичай використовують для видалення волосся у таких областях:

  • обличчя,
  • ноги,
  • пахви,
  • лінія бікіні,
  • спина.


Заходи безпекиPhoto: Люменіс


Коли мова заходить про лазерну епіляцію неповнолітніх, головним завданням є забезпечення їх безпеки під час процедури. Дуже важливо проконсультуватися з кваліфікованим дерматологом або медичним працівником, який має досвід в цьому питанні. Вони можуть оцінити індивідуальні обставини підлітка та надати рекомендації. Також вони можуть оцінити тип шкіри, колір і густоту волосся.


Фізична зрілість


Одним з ключових факторів при визначенні відповідного віку для лазерної епіляції є рівень фізичної зрілості. Лазерна епіляція вважається безпечнішою та ефективнішою, коли організм досяг певної стадії розвитку. Статеве дозрівання є обов’язковою умовою для початку процедури, оскільки саме тоді ріст волосся стає більш вираженим і стабільним.


Гормональні факториPhoto: Люменіс


Гормональні зміни відіграють значну роль у моделях росту волосся. З цієї причини важливо враховувати гормональні чинники, плануючи лазерну епіляцію неповнолітніх. Експерти рекомендують дочекатися стабілізації гормонального фону, що зазвичай відбувається в пізньому підлітковому або ранньому дорослому віці.


Емоційні та психологічні фактори


Крім фізичних аспектів, треба враховувати емоційний і психологічний вплив процедури. Перш ніж вибрати лазерну епіляцію, важливо відверто та чесно поговорити з підлітком, щоб оцінити його готовність до тривалого проходження курсу з видалення волосся.


Варто зазначити, що без дозволу батьків лазерну епіляцію можна робити лише з 18 років. При цьому, суворих вікових обмежень немає, адже процедура не є небезпечною та шкідливою. Тому трапляються випадки, коли навіть в підлітковому віці допустимо прибрати волосся, яке сильно заважає.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук