Клуб найкращих батьків

Клуб найкращих батьків


Програма лояльності "Клуб найкращих батьків" в мережі парків розваг "Планета" - це бонусна програма для різних груп відвідувачів.

Отримавши картку клубу, гість накопичує бонуси на свій рахунок і в майбутньому отримує кешбек!


Які переваги ви отримаєте?

Для кожної групи клієнтів Кешбелка підготувала ряд індивідуальних переваг:

  • Бонусна програма за основною карткою - це і є самий натуральний кешбек! Гості мережі парків розваг "Планета" можуть накопичувати бали і розплачуватися ними за розваги, їжу та напої. З кожної покупки вам повертають до 10%!
  • "Іменинник" - передбачає отримання картки системи лояльності за умови попереднього замовлення святкування дня народження. Тобто ви замовляєте банкет, і вам дарують 12 безкоштовних відвідувань і кешбек в розмірі 15%! Протягом року маленькі іменинники можуть брати участь в DAY IN THE PLANET (паті для іменинників) кожний перший четвер місяця по 100% знижці.
  • "Діти до 1,5 років" - передбачає безкоштовний вхід для дітей до 1,5 років і можливість для батьків скористатися кешбек при замовленні в ресторані мережі парків і під час святкування дитячого дня народження.
  • Бонусна програма "Для пільгових груп" передбачає 3 безкоштовних візита в парк на місяць. Картка пільгової групи видається на кожну дитину. При отриманні картки для пільгової групи терміном на три місяці необхідно надати підтверджуючі документи. Пропозиція обмежена, поспішайте ним скористатися!

Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

0+


Вартість

Дитячий квиток (будні): 170 грн (Дітям до 1,5 року та дорослим: безкоштовно)
Дитячий квиток (вихідні): 200 грн (Дітям до 1,5 року та дорослим: безкоштовно)


Телефон

0800 203 330


Посилання


Адреса

Київ
вул. Архітектора Вербицького, 1