Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий табір-готель "Шоколад"Море, сонце, ласкавий пісок, сосновий аромат, легкий бриз, що піднімається в ранковому тумані, і невичерпний потік дитячих посмішок, сміху, запалу і просто гарного настрою. Все це поєдналося воєдино й утворився дитячий табір на морі.

Табір-готель "Шоколад" розташований у дивовижному місці - селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області та знаходиться на березі Чорного моря і Шіболатского лиману, в 80 км на південь від Одеси.

Умови проживання.

Табір-готель "Шоколад" - це новий великий п'ятиповерховий корпус, оточений затишним двориком з басейном і двома штучними ставками з кольоровими рибками. Всі діти живуть по 4 людини в затишних номерах, укомплектованих всім необхідним: шафа, тумбочки, плазмовий телевізор, кондиціонер (під контролем вихователів табору), а також в кожному номері є санвузол з безперебійною подачею холодної і гарячої води.

Дозвілля.

Весь день в таборі-готелі "Шоколад" насичений різними квестами, фестивалями, творчими майстер-класами, шоу програмами. Приїхавши в табір на море, кожен зможе взяти участь у зйомці ігрового кінофільму, проявити себе в конкурсах і змаганнях, навчитися новим танцям на заняттях з хореографії, зробити власні неповторні шедеври на творчих майстер-класах, перемогти в спортивних змаганнях, покупатися в морі.
Крім цього, у вартість путівки до табору на море входить дві екскурсії:

  • відвідування Білгород-Дністровської фортеці,
  • оглядова екскурсія на прогулянковому катері з дискотекою, з запальними анімаційними танцями, флеш-мобами.

Харчування.

Дитячий табір на морі забезпечується якісним, різноманітним 4-х разовим харчуванням з можливістю замовлення меню на завтра.

Високий рівень безпеки.

Дитячий табір на морі огороджений з усіх боків і цілодобово охороняється; діти відпочивають, грають і розвиваються в малих групах - загонах, сформованих за віком. За кожним загоном закріплено два вожатих, які постійно несуть відповідальність за життя і здоров'я дітей. Купання в морі і в басейні готелю відбувається організовано, під пильним керівництвом досвідчених інструкторів з плавання.

Медичне обслуговування.

Дитячий табір на морі обладнаний сучасним медпунктом з усіма необхідними медпрепаратами. За здоров'ям дітей цілодобово стежить кваліфікований лікар.

Можливі також додаткові екскурсії та активності (не входять у вартість путівки):

  • навчання основам вітрильного спорту (5 занять по 50 грн);
  • екскурсія до Одеси;
  • екскурсія на поні-ферму;
  • навчання вейкбордингу і кейтсерфінгу.

Вартість путівки на 14 днів - 8600 грн (+750 грн трансфер з Києва).

Також можливе вивчення англійської мови. Заняття з англійської проводять фахівці зі школи Shamrock language School. Курс навчання на зміну оплачується додатково до путівкою - 2400 грн.

Додаткова інформація - на сайті www.karamelproekt.com та за телефонами (066) 895 66 62, (063) 273 89 99.


Вік

6–16


Телефон

+380 (97) 44 541 44
+380 (63) 273 89 99
+380 (66) 895 66 62
+380 (44) 221 64 46


Посилання


Адреса

Одеська область
смт Сергіївка