Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Табір в Карпатах "Карамель"Тренінговий проект "КАРАМЕЛЬ" запрошує хлопців та дівчат 6-16 років провести літо в таборі в Карпатах, серед мальовничих гірських пейзажів, величних ялин і чистого Закарпатського повітря.

Цікава, насичена розважальна програма табору грунтується на розвиваючих іграх, тренінгових заняттях, які спрямовані на згуртування колективу, розвиток творчості, уяви, розвиток лідерських якостей і комунікативних здібностей кожного учасника проекту в Карпатах. З дітьми працюють активні, життєрадісні, творчі вихователі з педагогічною освітою. Саме вони допоможуть дітям на 14 днів відволіктися від галасливої ​​столичної суєти, на час забути про комп'ютери і зануритися в світ веселощів, свята, гри. Вожаті-тренери, які знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини, допоможуть всім дітям усвідомити власну неповторність, креативність, розкрити творчий потенціал.

У першій половині дня діти зможуть взяти участь у спортивних іграх, естафетах, змаганнях, поплавати в басейні. Також учасників проекту чекають творчі арт-студії, де вони зможуть своїми руками виготовити неповторні подарунки, сувеніри і просто розслабитися, занурившись у світ креативу й творчості. Професійний тренер-хореограф проводитиме майстер-класи, на яких діти вивчать запальні танці. Танцювальні номери будуть представлені на вечірніх заходах, концертах, шоу-програмах табору в Карпатах. Вечорами табір в Карпатах розважає дітей запальними тематичними дискотеками, переглядом відеофільмів (знятих дітьми самостійно під керівництвом режисера проекту), посиденьками біля каміна.

За 14 днів кожен зможе підкорити гірську вершину, відправитися в справжній туристичний похід з наметами, а також відвідати захоплюючі екскурсії.

У вартість путівки входить:

  • Проживання в 4х поверховому корпусі, в кімнатах по 4 людини.
  • 4х разове збалансоване харчування.
  • Медичне обслуговування висококваліфікованими педіатрами.
  • Програма розвиваючих тренінгів з вихователями, психологами.
  • Програма розважають концертів, дискотек, заходів.
  • Спортивні та арт-студії, майстер класи з дизайнером, хореографом, режисером, інструктором з фізкультури.
  • Фірмова футболка з логотипом.
  • Призи та сувеніри, дипломи та сертифікати.
  • Дві екскурсії.

Увага! На оздоровчий сезон "Літні канікули - 2016" діє акція! Кожого дня перший, хто забронює путівку, гарантовано викуповує її за 5800 грн.

Вартість заїзду: 6050 грн + 650 грн трансфер (ж.д. проїзд в обидві сторони, супровід дітей з вокзалу на базу, проїзд на екскурсії).

Детальніше: www.karamelproekt.com.


Вік

6–16


Телефон

+380 (97) 44 541 44
+380 (63) 273 89 99
+380 (66) 895 66 62
+380 (44) 221 64 46


Посилання


Адреса

Закарпатська область
смт. Воловець