E.G.O. club

E.G.O. club


Фітнес-центр реалізує програми спортивної підготовки за багаточисленними напрямками, а також релакс-програми, залучаючи до цього команду професійних тренерів, масажистів та спеціалістів інших областей. Завдяки сучасному технічному оснащенню, унікальному дизайну і професійному наданнюпослуг у клубі створена приємна, дружня, спортивна та творча атмосфера, направлена на досягнення максимального успіху на шляху до здоров'я, спорту, краси та відпочинку.

Тренажерний зал

Серцем клубу є просторий тренажерний зал з авторським дизайном, в якому Ви зможете вибрати силове тренування на будь-який смак.

Фітнес-класи

Фітнес-центр «E.G.O. Club» пропонує велику кількість програм, які допомагають вирішити цілий комплекс завдань з активізації обміну речовин, зниження ваги, тренування витривалості, підвищення тонусу м’язів.

Дитячий фітнес

Комплекс фізичних вправ, направлених на підтримку і зміцнення здоров’я дитини, включає у себе елементи гімнастики, аеробіки, хореографії, гармонійно розвиває координацію, гнучкість, витривалість, спритність, відчуття ритму.

Фітнес для вагітних

 Заняття для вагітних будь-якого триместру вагітності. На заняттях використовуються спеціальні вправи для майбутніх мам, які допомагають протягом усієї вагітності підтримувати чудову фізичну форму та підготувати тіло до пологів.

Масаж

Це джерело енергії, що наближує Ваші думки і тіло до гармонії та досконалості. Цілюща сила рук і відчуття оновлення - так кажуть про масаж.

Сауна

Завітавши після виснажливого тренування до сауни, Ви допоможете своєму тілу розслабитися та швидше відновитися, а собі подаруєте чудовий настрій та гарне самопочуття.

Солярій

В  клубі встановлений новий вертикальний солярій SonneX magnum 230. Компактна форма і відмінне технічне виконання сонячного душу забезпечать якісну засмагу.

 


Час роботи

Пн–Пт 07:00–23:00, Сб 08:00–22:00, Нд 08:00–21:00.


Контакти

+38 (0362) 46 03 46
+38 (067) 246 03 46
admin@egoclub.com.ua


Посилання


Адреса

Рівне
dekbwz Київська, 10