Флеш, клуб спортивного танцю

Флеш, клуб спортивного танцю


"Флеш"

- у перекладі з англійської означає спалах. Спалах творчості, емоцій, краси і грації тіла, харизматичності душі. Це - сяючий блиск у танцювальному мистецтві міста, області та всієї України. 
Саме таку назву має Громадська організація Клуб спортивного танцю "Флеш", заснований у 2001 році. За одинадцять років існування тут виховалась велика кількість спортсменів, артистів, чемпіонів області та призерів України, людей, які не уявляють свого життя без руху, без танцю. Вихованці неодноразово завойовували серця суддів всеукраїнського та міжнародного класу, адже за плечима величезний досвід виступів та перемог на паркетах України, а також Франції, Ізраїлю та Молдови.

"Флеш" є організатором масштабного проекту - міжнародних змагань зі спортивно - бального танцю "Різдвяний БАЛ", який у цьому році буде проходити в дев`ятий раз.

Головним наставником і тренером клубу є Роман Гриценюк - спеціаліст у сфері хореографії, викладач кафедри хореографії РДГУ (при якій і функціонує клуб), президент спілки спортивного танцю Рівненської області, суддя Вищої категорії. Усі викладачі клубу - випускники кафедри хореографії РДГУ, вихованці колективу. 

"Флешівці" беруть активну участь у всіх мистецьких заходах, офіційних урочистостях, святкуваннях міста та області, подіях у сфері моди, корпоративних вечірках. Вони є учасниками телевізійного проекту "Майданс 2". Крім того викладацький склад має багатий досвід у постановках професійного, креативного весільного танцю молодят.

До навчання у клубі запрошуються усі, хто бажає навчитися мистецтву танцю. Це:
- діти 4 - 6 років;
- учні 7 - 9 років; 10 - 15 років;
- студенти та дорослі без обмежень у віці. 
Набір у групи проводиться постійно!!!
Систематично для учасників проводяться майстер - класи з відомими педагогами України, Росії та Європи.


З нами ви навчитесь:
- танцям латиноамериканської та європейської програм;
- танцю модерн;
- гімнастичним вправам та розтяжкам;
- вільному володінню своїм тілом;
- практики на різних танцювальних майданчиках;
- позитивно налаштовуватись на життя!

Ви можете отримати консультації за телефонами:


Контакти

(067) 903-64-38
(0362) 43-04-65
flashrivnedance@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне, вул. Гагаріна, 6 (Рівненський міський Палац культури "Текстильник")