Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінг для підлітків «Критичне мислення»

Тренінг для підлітків «Критичне мислення»


Фонд Сприяння Лідерству "Стандарт" запрошує на тренінговий курс «Критичне мислення для підлітків»

 

Тренінговий курс «Критичне мислення для підлітків»
Мета курсу: допомогти підліткам розвинути навичку критичного мислення.
Що ж таке критичне мислення? Його часто плутають з постійною негативною критикою. Але, насправді, критичне мислення - це здатність аналізувати інформацію, формувати власну думку та відстоювати її. Це навичка, яка допомагає виявити відверту брехню, визначити надійність джерела інформації і правильно обміркувати кожне завдання і рішення, що буде прийнято.

Протягом курсу буде розглянуто 4 теми:

  • Запитання. Той, хто вміє ставити питання може дізнатись будь що. Ми розглянемо які є типи питань, як їх задавати та відповідати на них.

  • Інформація. Як вижити в добу інформаційної перевантаженості? Як з потоку існуючої інформації відібрати важливе та відкинути не потрібне? Які інструменти використовувати для пошуку та відбору інформації?

  • Аналіз. Що це таке? Як аналізувати та чому це необхідно робити, а також засвоїмо прості і корисні інструменти для того аби аналіз став повсякденною звичкою. 

  • Аргументи. Ми щодня чуємо чиїсь думки та зустрічаємось із потребую проаналізувати аргумент, висунути контраргумент або підкріпити свої тези. Як це робити? Як відрізняти факти від домислів, про все це під час блоку, що присвячений темі «аргументи».


Усі теми та набуті навички ми закріплятимемо граючи в дебати і тим самим розвиваючи вміння відстоювати свою думку.

Кожна тема супроводжується великою кількістю практичних вправ, які допомагають засвоїти новий матеріал як найкраще. Заняття триватимуть 2,5 години.


Інформація та реєстрація на сайті або за телефоном: +38 (068) 093-43-16.


Вік

11–16


Вартість

Курс: 800 грн (при реєстрації до 17 квітня - 750 грн.)


Телефон

+380 (68) 093 43 16


Посилання


Адреса

Рівне
вул.Чорновола, 1 (оф. 504)