Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пробне тренування з футболу для дітей від 2-х років

Пробне тренування з футболу для дітей від 2-х років


Пробне тренування з футболу для дітей від 2-х років

 

Чому варто починати з двох років?

  • Правильне і системне виховання дитини з раннього віку шляхом ігрового і розважального сприйняття дитина паралельно починає вчитися працювати з м’ячем, працювати в команді, виконувати поставлені завдання у неї закладається і розвивається базове сприйняття дисципліни.
  • У конкурентному плані в дитини зароджується прагнення бути  лідером і досягати найкращих результатів … не тільки у футболі.

На пробне заняття можна записатись як у будні дні, так і на вихідні, оскільки є широкий вибір вільного часу, потрібно лише завчасно забронювати місце для вашої дитини на тренуванні.

Смартбол  - це дитяча футбольна академія для дітей від 2 до 11 років.

Заняття проводяться у комфортних умовах та мають якісний інвентар.

Формуються групи від 4 до 12 дітей, з якими займаються 2 тренера.

Заняття проводяться в ігровій формі відповідно до рівня розвитку дітей (формуються групи за віком 2 – 3, 3 – 5 і від 5 років відповідно), програму спеціально складали з дитячим психологом, щоб діткам було цікаво.

Школа виступає організатором футбольних зборів у межах України, бере участь у виїзних змаганнях і турнірах.

Наші тренери – професійні футболісти, які мають велику кількість профільних нагород і досягнень. Маючи ліцензії дитячих тренерів, вони передають увесь свій досвід вашим дітям.

Життя школи завжди максимально активне і насичене. Ми регулярно проводимо різноманітні спільні (сумісні) заходи, в яких завжди можуть  брати участь усі члени сім’ї наших маленьких чемпіонів: зовнішні та внутрішні турніри, збори, сімейні дні, виїзди на відкриті тренування.

Увага! Попередній запис на пробне тренування за телефонами: +380 (68) 579-07-45, +380 (68) 847-39-29, +380 (93) 436-97-05


Вік

2–11


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 579-07-45
+380 (93) 436-97-05


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Миколи Карнаухова, 31