Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка картин «Легато»

Виставка картин «Легато»


Термін «легато» у музиці – це зв'язне виконання звуків, при якому відбувається плавний перехід одного звука в інший

 

А «ЛЕГАТО» у понад п’яти десятках експонованих полотен наших художниць, виконаних у різних художніх техніках, - це спільний жіночий погляд на сучасний світ, сповнений надією, теплом, добрими і світлими помислами.
Виставка картин групи «Художник» (а це 14 мисткинь, які об’єдналися під керівництвом відомого в Україні живописця Анатолія Іваненка) продовжує широкомасштабний проект нашої галереї «Євро-Арт» для талановитих».
Тетяна Мельник, Вікторія Денисюк, Наталія Пастухова, Ольга Полянська, Лариса Польохіна, Юлія Шутова, Наталія Волосянчук-Грицай, Олена Човпило, Людмила Зейда, Валентина Шустова, Олена Цейко, Ірина Тищук, Наталія Демедюк та Галина Вокальчук представили нам і милий серцю куточок рідного міста, і пейзаж, і звичайно, квіти…
Для талановитих авторок заняття в «Художнику» не просто навчальний процес, а своєрідна філософія життя. Адже саме тут аматорки-художниці, кожна з яких уже зріла особистість у своїй основній професії, навчаються бачити світ крізь призму живопису.
Виставка «ЛЕГАТО» - не перша спільна у цієї групи. Ми уже неодноразово бачили їхні роботи у нашій галереї на виставках «Кольоровий простір» (2016 р.), «Не Святі горшки…» (2017 р.) та «Весняний настрій» (2018 р.).
Представлені картини можна придбати.

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!


Вік

8+


Телефон

+38 (0362) 26 47 67
+38 (0362) 26 47 80


Посилання


Адреса

Рівне
просп. Миру, 4 (вхід з вулиці Директорії)