Громадська організація "Мама, тато, я"

Громадська організація "Мама, тато, я"


Центр «Мама, тато, я» з 1997 року готує мам і сімейні пари до вагітності та пологах, вирішує проблеми, що виникають при грудному вигодовуванні.Напрямки роботи Центру:

Подготовка до вагітності та пологах.

Комфортна вагітність і спокійне, впевнене поведінку мами під час пологів - це результат ретельної підготовки: занять в басейні, гімнастики, відпрацювання спеціальних дихальних вправ і поз, розуміння і усвідомлення фізіологічних процесів. Заняття проводяться із застосуванням авторської системи моделювання поведінки під час пологів.

 

Консультаціі по грудному вигодовуванню.

За допомогою консультанта мами зможуть налагодити правильний і зручний для себе і дитини режим годування, вирішити проблеми нестачі молока, тріщин, вчасно ввести прикорм, а також правильно і безболісно завершити грудне вигодовування. Консультант виїжджає додому а також проводить заняття в «Клубі годуючих мам».
 

Клуб мам

 

- це серія занять, присвячених не тільки грудного вигодовування, але догляду за малюком, дитячої та сімейної психології, правильному розподілу часу батьків і безлічі інших питань, з якими стикається молода сім'я.

Заняття в басейні

з дітками проводяться групами, в ігровій формі, і навчать діток любити воду, відчувати себе в ній, як у рідній стихії. Заняття є продовженням акватренінг і частиною програми раннього розвитку.
Контакти

+38 (067) 710-85-04

mampapya@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Лісовської, 5