Магазин-пекарня "Грузинські традиції"

Магазин-пекарня "Грузинські традиції"


В магазині “Грузинські традиції” продають смачні, корисні та доступні продукти, привезені із Грузії чи приготовані за спеціальними рецептами.

 

  • Перш за все — це надзвичайно смачні та соковиті грузинські сири з насиченим смаком. Сир ви можете підібрати на будь-яку подію. Ось, наприклад, сулугуні з зеленню або з аджикою додасть оригінального смаку до святкової вечері. Також у продажу є ще декілька видів бринзи та мацоні, є молоді та спеціально витримані сири. А ще однією родзинкою в асортименті є сирні млинці. Якщо ви не знаєте, як їх готувати, нічого страшного! У магазині вам люб’язно порадять декілька смачних рецептів, якими ви зможете здивувати ваших близьких.
  • Крім ароматних та смачних сирів, у “Грузинських традиціях” можна придбати й унікальні для Рівного м’ясні вироби: купати з барбарисом, грузинська ковбаса з гранатом, запечена у спеціях свинина. Усе це створюють дбайливі руки на грузинській фермі, що на Вінниччині. А от мегрельські запашні приправи, традиційні суміші з ароматних трав, класичні соуси – аджики, сацебелі, ткемалі – привезені із самої Грузії.
  • У нашому місті набирає популярності грузинська випічка. Магазин-пекарня “Грузинські традиці” – це одне із тих місць, де можна поласувати смачною та ситною вирічкою. Прямо в магазині можна придбати хачапурі (традиційна грузинська випічка) та кубдарі. Хачапурі означає “пурі” – хліб, “хачо” – сир, а кубдарі – пиріг з м’ясом. Якщо ж ви поспішаєте, то можете зробити замовлення по телефону і до вашого приходу смачна запашна випічка буде готова.

Час роботи

Пн 09:00–17:30, Вт–Пт 09:00–19:00, Сб–Нд 09:00–18:30.


Контакти

+38 (096) 906 86 60


Адреса

Рівне
вул. Гетьмана Мазепи, 30