Гуртовня іграшок MAXIMUS

Гуртовня іграшок MAXIMUS


Більше 10 років українська компанія "Максимус" успішно займається виробництвом високоякісних пластмасових іграшок.


Незважаючи на те, що часу пройшло небагато,  іграшки вже встигли стати хітами продажів не тільки на території України, а й близького зарубіжжя. Такий успіх легко пояснити, адже основними критеріями, яким відповідає  продукція, є висока якість і абсолютна безпека для здоров'я дітей, що підтверджується гігієнічними висновками і сертифікатами відповідності.

Всі іграшки від  "Максимус"  виробляються виключно з екологічно чистих полімерів з додаванням безпечних барвників відомих європейських фірм. Після ретельного розгляду  іграшки були схвалені Міжвідомчою художньо-технічною радою з іграшок та навчально-ігрових посібників при Міністерстві освіти України і рекомендовані для використання в якості ігрових посібників для дитячого розвитку.

На сьогоднішній день більше 100 найменувань пластмасових іграшок, унікальність яких підтверджена авторськими патентами. Асортимент продукції,  постійно розширюється. Одним з головних факторів успіху «Максимуса» є гнучкі умови роботи, які ми передбачили для оптових покупців.

Широкий асортимент іграшок, оптимальне поєднання ціни та якості, персональна робота з кожним покупцем, накопичувальна система знижок - все це дозволяє досягти максимального успіху у взаємовигідній співпраці.
 


Контакти

+380 (93) 6884688
+380 (93) 5355063
toys_rv@ukr.net
info@maximustoys.com.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Дворецька, 93