Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Спектакль «Козаки. Дуже правдива історія»

Спектакль «Козаки. Дуже правдива історія»


Спектакль «Козаки. Дуже правдива історія»
 

Гастролі Хмельницького музично-драматичного театру ім М. Старицького у Рівному

Містично-патріотична казка Вистава «Козаки. Дуже правдива історія» – це історія про подвиги українських козаків, які легко нищать на своєму шляху усіх ворогів, наприклад, зелених чоловічків на чолі з великою свинею, які нам дуже нагадують сучасних прототипів. Впізнаванами для глядачів стануть також такі персонажі, як пес Патрон чи бойові гуси.

Варто зазначити, що досить влучно у постановці звучать сучасні музичні хіти, що стали улюблені українцями за останній рік.

А танець різнокольорових «пакетів», чи постріл з подарованої гармати, яка дуже нагадує справжній Джавелін – допомагає і маленьким, і дорослим глядачам привнести трішки гумору у нашу напружену буденність та додає віри у могутність наших славних захисників!

Дійові особи та виконавці: ХАРАКТЕРНИК — Василь Шпунт, Олександр Ящишен; ГАРМАТА-КОЗАК – Ярослав Кузик, Сергій Прокопчук; БАВОВНА-КОЗАК – Тарас Юровський, Олексій Дудич;. ПАЛЯНИЦЯ –КОЗАК – Андрій Цимбалістий, Дмитро Франчук. ДЖУРИ — Анастасія Болюх, Наталя Цимбаліста, Сергій Качур, Святослав Гарасюк, Ельвіра Фатєєва , Наталя Ковальчук, Ілля Шевчук. РУСЬКИЙ ПАН – Анастасія Болюх, Наталя Цимбаліста. ПАНСЬКА ЧЕЛЯДЬ – Сергій Качур, Святослав Гарасюк, Ельвіра Фатєєва, Наталя Ковальчук, Ілля Шевчук. ЧУМАК – Василь Шпунт, Олександр Ящишен.

Квитки на сайті 

 


Вік

0+


Вартість

від: 100 грн
до: 200 грн


Телефон

+38 (0382) 65-59-25 (каса);
+38 (0382) 65-09-02 (адміністратор).


Посилання


Адреса

Рівне
Театральна площа, 1