Хобі-центр ЗУЗА

Хобі-центр ЗУЗА


Художня студія "ЗУЗА" створена для дорослих і дітей, які хочуть долучитися до світу мистецтва. 


Заняття і майстер-класи проводять досвідчені педагоги, талановиті митці та професійні художники. 
Навчальні групи формуються відповідно до віку учнів: 

  • 4–6 років 
  • 7–8 років 
  • 9–12 років 
  • дорослі (12+) 
  • олійний живопис (14+) 
  • група підготовки до вступу у ВНЗ

Організатори створили художню студію, для дітей та дорослих, для всіх, хто хоче вчитися, творити, вдосконалюватись. 
В затишній атмосфері проводяться:

  • заняття,
  • майстер-класи,
  • демонстрації та пленери під керівництвом досвідчених викладачів, професійних художників, талановитих майстрів. 


Приміщення студії знаходиться в самому центрі міста в ТЦ Злата Плаза на 3-му поверсі поруч з  магазином. Це окреме затишне приміщення зі скляними вітражами на всю стіну, звідки відкривається чудова панорама на парк з озером – багато природного денного світла, необхідного для роботи. 
Групи будуть формуються за віком відвідувачів. Ваш рівень підготовки не має значення! Відвідувати заняття можуть як початківці, так і люди, які мають певний рівень знань. Викладачі будуть максимально забезпечувати індивідуальний підхід до кожного учня із врахуванням вікових особливостей та рівня підготовки ! 

Вікові групи формуються наступним чином: 
0. 4-6 років 
I. 7-8 років 
II. 9-12 років 
III. дорослі (12+) 
IV. олійний живопис (14+) 
V. група підготовки до вступу у ВНЗ 


І та ІІ групи: образотворче мистецтво (живопис, графіка), декоративно-прикладне мистецтво, паперопластика, сучасне мистецтво. 
ІІІ та ІV групи: живопис (гуаш, акрил, олія), графіка (пастель, акварель, олівці, вугілля, сангіна, соус, туш). 
V група: академічний живопис та малюнок (акварель, олія, малювання гіпсів, портрет, начерки, фігура людини), майстер-класи та демонстрації. Майбутнім студентам організатори пропонують підготовку до вступу на художні спеціальності ВУЗів – заняття з академічного малюнку та живопису, основи кольорознавства та композиції. 

Для наймолодших (дітки від 4 років)  -  заняття по формуванню та розвитку графічних навичок, робота з олівцем, фломастером, крейдою, пензлем. У нас є завдання на тренування дрібної моторики ручок, зорової та моторної координації, узгодженості дії очей і рук. Навчання малюка творчому підходу при вирішенні різних завдань. Допомога Вашій дитині сформувати поняття про гармонію, просторове мислення, композицію. Навчання малюка втілювати свої творчі фантазії послідовно і успішно. Розвиток художнього смаку, асоціативно-образне мислення, уяву, фантазію. Знайомство з видами образотворчого мистецтва. 

Учні вчаться працювати з папером, змішувати фарби, бачити колір, володіти олівцем, пензлем та іншими художніми інструментами. 
На заняттях Ви дізнаєтесь про основи композиції, колір, жанри (натюрморт, пейзаж, портрет та інші), гармонію, реалістичні та декоративні рішення роботи. Організатори розкажуть, з чого починати картину, чим продовжувати, як її завершити та грамотно оформити. 
Всі теоретичні знання будуть даватися під час творчого процесу, нерозривно з практикою. 
Поетапний розбір малюнка, побудова, перспектива, вибір матеріалів та стилю виконання, пошук кольорового рішення – все це розглядається в доступному вигляді. 

Основні заняття, будуть доповнюватись, конкурсами, виставками (заняття з оформленням робіт до виставок), вправами, екскурсіями, виїздами на етюди, сімейними вечорами та залученням батьків у творчий процес. Для кожної вікової групи в цікавій формі проводитимуться заняття з історії мистецтв, про відомих художників, стилі та напрямки. 

 Викладачі прагнуть вільного всебічного розвитку творчої особистості. 

 


Час роботи

Пн–Нд 10:00–21:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+38 (096) 684- 80- 33
vernisage_rv@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Короленка, 1, ТРЦ "Злата Плаза"

Як дістатися?

Приміщення студії знаходиться в самому центрі міста в ТЦ Злата Плаза на 3-му поверсі поруч з  магазином. Це окреме затишне приміщення зі скляними вітражами на всю стіну, звідки відкривається чудова панорама на парк з озером – багато природного денного світла, необхідного для роботи. Поруч, в ТЦ Злата Плаза знаходиться  магазин зі всім необхідним для творчості. Дуже зручно доїжджати громадським транспортом та власним автомобілем.