Художня студія "Фарбований лис"Художня студія "Фарбований Лис"

— це місце, де розкриваються Ваші таланти, втілюються Ваші творчі задуми та ідеї. Не важливо хто Ви — людина, що прагне вдосконалити своє вміння, чи новачок, який лише мріє стати за мольберт і взяти в руки пензель. Всіх, хто хоче творити прекрасне, художня студія "Фарбований Лис" запрошує відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва.

Заняття для дітей

На  заняттях з малюванням піском (Sand Art), на спеціальних світлових столах під казкову музику, за допомогою рук та фантазії дитина вчиться створювати унікальні піскові картини і фільми-історії. Неоціненним є позитивний вплив таких занять на розвиток творчих здібностей дитини, формування у неї креативного мислення, зміцнення фізичного здоров’я, розвиток дрібної моторики, гармонізацію її емоційного стану.

У студії досвідчені викладачі навчають дітей основ образотворчої грамоти, розвивають художнє бачення, образну та просторову уяву, фантазію і художній смак. На заняттях, що розраховані на різні вікові групи, діти опановують різноманітні техніки малюнку, живопису та графіки, ліплення і художнє конструювання. Діти вивчають основи композиції та перспективи, знайомляться з історією мистецтв, відкривають для себе секрети різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Учні мають змогу підготуватися до вступу в художні навчальні заклади. Студійці з радістю діляться зі світом своїми талантами на пленерах, творчих виставках і конкурсах.

Заняття для дорослих

Незалежно від віку і професії кожен відвідувач студії отримає незрівнянну насолоду від заняття творчістю, душевний відпочинок від щоденних клопотів і буденної метушні. Під керівництвом професіоналів тут відкривають власні таланти, втілюють творчі ідеї, опановують цікаві техніки малювання, здобувають нові знання і вдосконалюють майстерність.

Піскова анімація на Вашому святі

Це красиве, захоплююче видовище, яке незабутньо вразить гостей Вашого свята. Завдяки віртуозній вправності рук художника, на очах у присутніх твориться неймовірна історія. Справжню радість творчості і свято фантазїї подарують наші майстер-класи для Ваших гостей.


Контакти

(067) 585-50-11
(067) 763-50-40
(093) 852-08-01
(050) 207-40-06


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Струтинської, 35