Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Сімейний майстер-клас «Шапка Святого Миколая»Сімейний майстер-клас «Шапка Святого Миколая»

 

Пиріг, котрий гідний овацій! В багатьох народів існує традиція випікати на свята спеціальний чарівний пиріг. В Татарстані він називається ЗурБаліш, в Квебеку - Tourtière St-Jean, в Греції - Кубіте. По суті – це не просто пиріг, а смачна ситна печеня з різних сортів м’яса і картоплі, запечена в ніжному, хрусткому тісті.

Чому саме так? Пиріг цей – сімейний, його повинно вистачити, щоб нагодувати усю родину.

Організатори вирішили напередодні свят  навчити рівнян готувати це кулінарне диво, трішки адаптувавши рецепт. Тим більше, що за формою пиріг нагадує… шапку Святого Миколая!

16 грудня Продторгобладнання Компанія запрошує на сімейний майстер-клас з приготування м`ясного пирога «Шапка Святого Миколая» від Алиса Хагенбрух (Alisa Hagenbruch)!


Майстер-клас проведе власниця Кейтерингова компанія "Кульбаба", автор книги «Поліські страви» та «Українська кухня» Аліса Хагенбрух!

Разом з дітьми   на даному заході підготуєте пиріг до запікання, поки пиріг печеться, для батьків пройде майстер-клас з приготування кава, а дітки випечуть чарівні палички з тіста та зроблять різдвяні медові свічки свічки. Отримаєте масу теплих емоцій і позитивних вражень.

Після майстер – класу ви принесете додому власноруч спечений пиріг, палички і свічку, а ще – подарунки від організаторів свята. Окрім цього, організатори підготували для учасників інші приємні сюрпризи! Так що беріть із собою дітей, святковий настрій, віру в те, що дива трапляються і приходьте! Теплу, дружню, веселу, смачну і ароматну атмосферу  гарантуютьДля бронювання та підтвердження участі просимо зареєструватися у формі реєстрації за посиланням 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeojfA9CR2NzsPlI3LOTOxv8Xc0SdvSnYzJsSP0AYNjc-ANaQ/viewform

Організатори та партнери: Компанія Продторобладнання, Кейтерингова компанія Кульбаба, Ірина Віан, LaSpaziale.


Вік

6+


Вартість

Вартість для однієї пари учасників (дорослий та дитина до 12 років, одне робоче місце на майстер класах): 400 грн (Кількість учасників обмежена. )


Телефон

Для бронювання та підтвердження участі:
+38 (067) 843- 85- 14,
+38 (050) 435- 22- 77 понеділок-п’ятниця з 9:00 по 18:00, а по вихідним та на вечір буднів
+38 (097) 146- 12- 97.


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Академіка Грушевського, 2А