Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній дитячий онлайн табір 2020 для дітей та підлітків від 8 до 16 років

Літній дитячий онлайн табір 2020 для дітей та підлітків від 8 до 16 років


Табір TheChampion - кіберспортивний творчий літній табір для дітей і підлітків від 8 до 16 років.

Табір нового покоління у безпечному online форматі з насиченою програмою навчання, яка спрямована на всебічний розвиток дитини. Кэмп TheChampion - це корисне проведення часу, цікаві знайомства, спілкування з однолітками, нові знання та навички, які можна отримати з будь-якої точки України, не виходячи з дому.


Чому варто вибрати кемп TheChampion для літнього дозвілля вашої дитини?

 • Унікальна програма

У таборі учні під наставництвом професійних тренерів і педагогів за 2 тижні пройдуть місячний курс навчання кіберспортивним дисциплінам, пізнають ази ігрової англійської, стримінгу та коментаторства, ораторського мистецтва та акторської майстерності

 • Безпечний ONLINE формат

Творчий літній табір для дітей відкриває можливості для всіх, хто хоче безпечно та з користю провести літні канікули. Організатори гарантують максимальне залучення до процесу і цікавого проведення часу в режимі онлайн, під час якого усі учасники отримуватимуть живе спілкування, нові знання, навички і досвід, а також заряджатимуться енергією на майбутній навчальний рік!

 • Професійні тренери та педагоги

У таборі учасники під наставленням професійних тренерів познайомляться з професіями киберспорту і спробують свої сили в тій або іншій ролі: киберспортсмен, стример, коментатор, блогер тощо. Малокомплектні групи по 10 чоловік гарантують індивідуальний підхід до кожного. Ніяких відеозаписів зайняття - тільки прямі ефіри.

 • Захоплюючі майстер-класи

У програму літнього табору входять корисні майстер-класи по: ігровому англійському, стримингу і комментаторству, ораторському мистецтву і акторській майстерності, блогінгу і відеомонтажу.

 • Тренінги по психології

Контроль емоцій, цілеполягання та дисципліна, тайменеджмент важливі у киберспорті не менше швидкості реакції і навичок у грі - про це і не лише дізнаються діти на тренінгах по психології.

 • Геймифікация і система контролю

Дітей всіляко стимулюють і залучають до навчального процесу, використовуючи рейтингову систему. За виконані завдання діти отримують бали, а у кінці кожної зміни підводяться підсумки і найактивніші отримують призи. Кожну групу супроводжує онлайн вожатий, який забезпечує контроль по виконанню завдань, вирішує усі технічні питання і створює атмосферу для спілкування, відпочинку і навчання.

Програма табору включає Education+ Entertainment:

 • Киберспортивні тренування з професійними тренерами: Valorant, Fortnite, CS:GO, Dota 2

 Киберспорт - передусім спорт. Ми ставимо перед собою мету прищепити правильне відношення до гри як до спорту, виховуючи в гравцях дисципліну і усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя і правильний підхід до тренувального процесу. Будь-яка ігрова дисципліна - система навантажень на пам'ять, увагу, сприйняття людини, і чим краще вона справляється з цими навантаженнями, тим успішніша в усіх сферах життя.

 • Тренінги по психології і заняття з англійської мови

Кожен киберспортсмен, у якого є мета стати професіоналом, повинен постійно працювати над собою і особово рости, а також знати ази англійської мови. На тренінгах з психологом діти вчитимуться управляти своїми емоціями, отримувати навички взаємодії і комунікації в команді, повправляються в розвитку і концентрації уваги, пам'яті, уяви, а також пройдуть тренінги по розвитку лідерських якостей.

 • Акторська майстерність і робота на камеру

Навчання акторській майстерності і роботі на камеру допоможе дитині навчитися поводитися природно і невимушено, здолати страхи. Вправи спрямовані на зняття тілесних затисків, розвиток навичок спілкування за допомогою сприйняття сигналів свого тіла, розвиток навичок вільно почувати себе в просторі і в кадрі. А також педагоги розкажуть про прийоми ефективного стримінгу.

 • Майстер-класи по стримінгу, риториці і коментаторству

Для майбутніх стримерів, блогерів або коментаторів важливо навчитися не просто говорити, а говорити грамотно, чітко і зрозуміло. Для цього потрібні заняття з ораторського мистецтва, які проходять за програмою, адаптованою до віку і направленні на позбавлення від внутрішніх затисків, роботою з голосом і дикцією, дефектами мови, формуванню навички вільно виражати свої думки перед будь-якою аудиторією.

 • Майстер-класи по відеоблогінгу і просуванню

Ваша дитина мріє вести свій канал на youtube або вже в усю його веде? Тоді майстер-класи якраз для неї! Дітей навчать створювати і просувати канали і свої сторінки, вони дізнаються, як постійно підтримувати інтерес аудиторії, зрозуміють як вибирати подальшу стратегію і як створювати цікавий контент. Під час навчання діти стануть частиною відео редакції: зніматимуть, створюватимуть і будуть вчитися просувати блоги.

 • Щоденні фитнес-тренування з персональним фітнес-інструктором

Здоровий сон, правильне харчування і заняття спортом не лише покращують швидкість реакції і мислення, але і дозволяють тренуватися в кращому настрої, менш яскраво реагувати на невдачі і швидше засвоювати інформацію. Під час тренувань учні обов'язково приділяють увагу поставі, розминці очей і рук до і після заняття, а також щодня займаються фітнесом з професійним інструктором. Запишіться вже сьогодні і отримаєте максимум від літніх канікул!


Розклад змін

 1. Зміна 1 - Робота на камеру і акторську майстерність - з 8.06-19.06
 2. Зміна 2 - Блогінг і Instsgram - 22.06- 03.07
 3. Зміна 3 - Блогінг в Youtube - 06.07-17.07
 4. Зміна 4 - Стриминг і риторика - 20.07-31.07
 5. Зміна 5 - Ігровий англійський - 3.08-14.08
 6. Зміна 6 - Дизайн і монтаж - 17.08-28.08

Умови участі

Тривалість зміни - 2 тижні (10 днів), сб і вск - вихідні дні. Зручний графік: з 9.00-14.00 або з 14.00-19.00.

Заняття проходять щодня в реальному часі у форматі прямих ефірів на спец.платформах. 4.5 години з перервами, ніяких відеозаписів уроків - тільки повне залучення до навчального і тренувального процесу з проф.тренерами, педагогами, психологом і фітнес-инструктором.

Атмосфера і комунікація

Малокомплектні групи - до 10 чоловік. Групи формуються за віком і рівнем гри. За кожною групою закріплений онлайн вожатий-ментор, який забезпечує контроль по виконанню завдань, вирішує усі технічні питання і створює атмосферу для спілкування, відпочинку і навчання. Уся комунікація здійснюється через Telegram- чати, а заняття проводяться в програмах Zoom і Discord по веб-камері.

Що потрібне для старту?

Необхідно мати: потужний ПК з доступом до інтернету, веб-камеру, навушники з мікрофоном, блокнот, змінний одяг для фитнеса, а також вивчити технічну інструкцію від вожатого групи. Після реєстрації і бронювання зміни ви отримаєте рахунок для оплати і подальші інструкції на Viber / Telegram.

Що ще чекає учнів?

У таборі діє рейтингова накопичувальна система. За своєчасне виконання завдань діти отримують бали, а у кінці кожної зміни підводяться підсумки і найактивніші цілеспрямовані учасники отримують призи. Також для усіх змін проводитимуться підсумкові турніри з  призовими і один великий турнір у кінці літа, серед усіх змін, що навчались.

Розклад дня

8:50 - 9:00 - Збір усіх учасників груп і вожатих в онлайн режимі на платформі Zoom

9:00 - 9:30 - Фітнес-тренування з інструктором

9:30 - 9:40 - Перерва на зміну одягу

9:40 - 11:40 - Киберспортивні тренування з тренером

11:40 - 12:00 - Спілкування з групою, вожатим / Час на ланч

12:00 - 13:30 - Майстер-класи і воркшопи з тематики зміни / тренінги з психологом

13:30 - 14:00 - Підведення підсумків дня з вожатим групи

Група другої половини день - структура занять така ж, тільки може змінюватися послідовність занять.

Що входить у вартість?

 • Киберспортивні тренування -

Програма одного місяця навчання - всього за 2 тижні!

 • Професійні тренера-наставники -

Щоденні фітнес-тренування Фізичні розминки в прямому ефірі з фитнес- інструктором під контролем онлайн вожатого

 • Тренінги по психології 

 Ефективна програма по особовому зростанню: контроль емоцій, целеполагание, дисципліна, тайм-менеджмент

 • Творчі майстер-класи

МК по супутніх сферах киберспорту : стриминг, ораторське і акторська майстерність, блогінг, особистий бренд та ін.

 • Призи і участь в турнірах 

Рейтингова система і накопичення балів за виконані завдання - призи у кінці зміни. Великий турнір у кінці літа

 • Веселі і корисні канікули незабутнє проведення часу, гра, спілкування з однолітками, нові навички: соціальні і творчі.


Детальніше про літній онлайн кемп можна дізнатися на сайті https://thechampion.com.ua/summer-camp


Коли

17 Серпня - 28 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

8–16


Вартість

Забронювати зміну в літньому онлайн кемпі: 3500 грн


Телефон

+380 (97) 279 77 78


Посилання


Адреса

Рівне
онлайн