Клуб східного танцю "Алішер"

Клуб східного танцю "Алішер"


Клуб східного танцю "Алішер"

 

Східні танці – це екзотичний вид танців, який дозволяє бути жіночною, чуттєвою, пластичною, загадковою і звісно здоровою. Це танець душі, що розкриває індивідуальність кожного, хто прагне опанувати цю техніку. Вивчаючи східні танці, дівчатка поринуть в культуру загадкового сходу, який в свою чергу відкриє перед ними дуже цікавий та казковий світ.

Клуб східного танцю "Алішер", хоча і заснований не дуже давно, але вже має у своєму арсеналі виграні кубки та медалі на Всеукраїнських конкурсах по східним танцям. Саме в цьому клубі Ваша дитина буде почуватись комфортно, адже до кожного учня педагоги намагаються знайти індивідуальний підхід. Варто зазначити, що хореографічний розвиток дівчат ведеться у декількох напрямках: вивчення фольклорного східного танцю, класичного східного танцю, класичної і сучасної хореографії. Крім того, завдяки танцям дівчата стануть більш граційними, отримають здорову і правильну поставу.

Педагоги клубу східного танцю "Алішер" запрошують на навчання у дитячі (4-7 р. 8-12 р, 13-16 р) і дорослі групи, а також у групу матусь з присутністю діток. Керівник студії Валентина Алішер - неоднократний призер Українських і закардонних фестивалей і конкурсів, має величезну практику, але не зупиняється на досягненому, а вчиться й надалі в найкращих педагогів Європи і Африки.
Контакти

+38 (097) 912-20-98 Валентина Алішер


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Князя Романа, 9