Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Читання книги «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі»

Читання книги «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі»


Книгарня «Є» запрошує дітей на читання книги «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка

 

Їхнє Дерево, наче наша планета, – цілий світ і живий організм, що може загинути, бо ці мініатюрні люди менш ніж два міліметри на зріст покірно приймають культуру і суспільний устрій, які порушують основні заповіді. Він мав лише тринадцять років, коли на його долю випало стільки випробувань, що витримає не кожен дорослий. І майже ніхто не підозрює і не вірить, що зовсім поряд існує інший світ з іншими порядками і кращим життям.
У детально продуманому фантастичному Всесвіті діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Завдяки цьому для них стане «видимою» суть устрою сучасного суспільства, їм буде легше зрозуміти, де знаходиться наш світ і ми разом із ним. Вони вже не будуть дивитися на дерева, як раніше, а сприйматимуть їх як рівних.
«Тобі Лолнесс» – унікальне фентезі, яке має відчутний вплив на екологічне виховання читачів. Ця книжка подібна до скрині з чарівним скарбом – якщо зможеш її відкрити і зрозуміти, то станеш по-справжньому багатим.


Інформація та реєстрація за телефоном: +38 (096) 520 84 48​.


Вік

8–12


Телефон

+38 (096) 520 84 48


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Короленка, 2