Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас від Лабораторії сучасної драматургії та режисури

Майстер-клас від Лабораторії сучасної драматургії та режисури


Книгарня «Є» запрошує на майстер-клас Лабораторії сучасної драматургії та режисури на тему «Що потрібно актору-початківцю»

 

Ви знаєте, що у вас є акторський талант, але ще не зуміли його розкрити у собі? Прагнете більше дізнатися про розвиток акторської справи? Чи просто цікавитеся драматургією? Тоді цей майстер-клас саме для вас.

Майстер-клас призначений для акторів-початківців – він буде корисний однаковою мірою і тим, хто вже почав свій шлях до сцени, і тим, хто тільки збирається почати, особливо непрофесійним акторам. 
Театральні дійства - одна з важливих складових культурного життя міста. У Рівному минулого року з’явилась ще одна ланка, яка створює унікальні у західному регіоні України експерементальні майданчики сучасної української та зарубіжної драматургії на базі малої сцени Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Засновниками Лабораторії є досвідчені та відомі діячі театрального мистецтва Юрій Паскар, Євген Васильєв та Олексій Титаренко. Нещодавно відгримів фестиваль “Відкрита брама”, та на цьому свято Театру не завершується. Що ж ще очікувати любителям драматургійного жанру ще? Ви дізнаєтесь про це від гостей книгарні.

 

Інформація та реєстрація за телефоном: +38 (0362) 26 39 41.


Вік

16+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0362) 26 39 41


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Короленка, 2