Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійна акція "Підтримай надію"

Благодійна акція "Підтримай надію"


У нашій країні є діти, які потребують захисту сильніше інших. Тому команда ШАГ так активно підтримує проект "Мрійники" і взаємодіє з БО "БФ Волонтери: Дорослі-Дітям".

19.06 о 17:00 ми запрошуємо всіх небайдужих на благодійну акцію "Підтримка Надії", яка пройде в цнтральному холі ШАГ. Ви зможете придбати 3D-сувенір або добру картку харківської команди "Мрійніків" за будь-яку ціну, яку вважаєте за потрібне.

Всі отримані кошти ми відправимо на потреби Дитячого Реабілітаційного Центру "Надія" в смт. Ольховатка. Він дуже далеко від Харкова, добиратися туди треба по бездоріжжю, тому центр обділений увагою меценатів. Там проходять соціальну та психологічну реабілітацію діти з неблогополучних сімей (їх батьки страждають алкоголізмом, наркоманією, різними психічними захворюваннями і т.д., з усіма наслідками, що випливають для діток).
Ми були в центрі взимку, поспілкувалися з дітьми, передали свої комп'ютери і гостинці від партнерів Bits for You. Керівництво та вихователі центру всіма силами намагаються створити домашню атмосферу, але дійсно сильно потребують підтримки.
Ми чекаємо Вас 19-го червня, стартуємо о 17:00. Робити добрі справи дуже приємно - приєднуйтесь.
З питань співпраці: pr_kh@itstep.org

Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 549 75 74
+380 (50) 444 08 82


Посилання


Адреса

Харків
вул. Малом'ясницька, 9/11

Як дістатися?

ст. метро "Пр. Гагарина"