Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація Малої Комп'ютерної Академії ШАГ

Презентація Малої Комп'ютерної Академії ШАГ


Усі батьки хочуть для своєї дитини найкращого. Найкраще, що ми можемо дати дітям - це освіта і впевненість в своїх силах. Сфера IT - може забезпечити впевненість у майбутньому, а в Малій Комп'ютерної Академії ШАГ діти можуть отримати освіту необхідну для такого майбутнього. 

Запрошуємо батьків разом з дітьми (7-13 років) побачити все своїми очима на презентації Малої Академії ШАГ 18 серпня о 18:00.

У програмі заходу:

  • Знайомство батьків з керівництвом Академії.
  • Презентації авторських програм навчання.
  • Результати випускників МКА ШАГ.
  • Для дітей пробні уроки і знайомство з майбутніми викладачами.

IT багатоманітне - це роботи, комп'ютерні ігри, цифрова творчість, віртуальна реальність, мультиплікація і блоггерство - тобто все те, що люблять сучасні діти. 

Мала Академія ШАГ для них - це корисна розвага, де можна знайти друзів і весело провести час. Для батьків - це можливість забезпечити гідне оточення для дитини і впевненість в майбутньому. Хіба це не мрія - пишатися тим, як твоя дитина, реалізована в тому, що любить? Ми можемо допомогти втілити цю мрію. Приходьте на Презентацію і вирішіть для себе самі. Кількість місць обмежена, зареєструйтесь, будь ласка, заздалегідь: https://itstep.kh.ua/event_3/the-open-door-day-is-online-at-the-small-small-academy-academy 

 


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 549 75 74
+380 (50) 444 08 82


Посилання


Адреса

Харків
вул. Малом'ясницька, 9/11