Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Привиди Дубно і Базальтові стовпи - Тур на Рівненщину

Привиди Дубно і Базальтові стовпи - Тур на Рівненщину


Екскурсія в Рівному: привиди Дубно і Базальтові стовпи

 

Ви відвідаєте музей каменю, який в давні часи прирівнювався до золота, а в обмін на нього можна було купити раба. Деякі експонати бурштину досягли 40 000 000 років. Крім каменів, ви побачите і вироби з них - столові прилади, вітражі, одяг і взуття, застиглих комах, українську корону з бурштину - зможете її приміряти. В музеї працює сувенірний магазин.

Екскурсія в Янову Долину, де ви побачите Базальтові стовпи, які входять в список «7 природних див України». Це єдине місце в Україні, де базальт можна побачити у вигляді чітких стовпів. Висота стовпів змінюється від 3 до 30 метрів. Базальтові стовпи також вважаються місцем сили. А ще цей край пов'язаний з такими одіозними іменами як Володимир Жириновський, Сашко Музичко і є місцем зародження УПА.

Екскурсія в Тунель кохання - одне з найромантичніших місць України, популярність якого вже давно переступила межі країни. Тунель утворили гілки дерев, що сплелися між собою над залізничним полотном. Утворивши таким чином тунель природного походження гарної форми. 

Потім вирушаємо до давнього міста Корець, батьківщину згаслого русько-литовського роду князів Корецьких. У минулі часи Корець вважався одним з найкрасивіших і найбагатших міст Волині. Тут ви відвідаєте храм, який став справжнім свідком старовини - Свято-Воскресенський Троїцький монастир XVII ст.

Більше деталей мандрівки за посиланням https://kraina-ua.com/ua/tour/nezvidana-rivnenschina або телефонуйте на безкоштовний номер: +380 (800) 751 651.

 


Вік

12+


Телефон

+380 (800) 751 651


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне, вул. Соборна, 15

Як дістатися?

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +380 (800) 751 651 (дзвінки безкоштовні)