Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Lord of the Symphony. Святковий концерт «Grand Christmas»

Lord of the Symphony. Святковий концерт «Grand Christmas»


Lord of the Symphony. Святковий концерт «Grand Christmas»


“Lord of The Symphony” під керівництвом диригента Віталія Саражинського та його оркестру представляє святковий концерт “Grand Christmas”.


Кожен виступ “Lord of The Symphony” - це більше ніж концерт, це справжнє симфонічне шоу. На вас чекає грандіозне шоу і 50 музикантів оркестру на одній сцені.
Новорічний настрій, справжній дух Різдва, атмосфера кохання та сімейний затишок огорнуть вас від прослуховування святкових пісень та композиції у виконанні оркестру “Lord of The Symphony”.

Новий Рік та Різдво - це час, який дає нам відчути святковий настрій, красу моменту “тут і зараз”, коли любов наповнює нас із середини і випромінюється на весь світ. Створити такий настрій – у владі лорда симфонії та його музики, яка приносить гармонію Різдва, святість моменту та дає спокій серця і душі.

Цей унікальний момент створить для вас оркестр “Lord of The Symphony”.

На вас чекає унікальне живе симфонічне звучанні різдвяних хітів та саундтреки найулюбленіших різдвяних фільмів: “Різдвяна історія”, “Гаррі Поттер”, “Льодовиковий період”, “Грінч”, “Полярний експрес”, “Один вдома”, всесвітньо відомий “Щедрик”, “All I want for Christmas”, “We wish you a Merry Christmas”, “Happy New Year”, українські “Народився Бог на санях” та багато іншого.

Дива трапляються з тими, хто вірить в них! Пориньте у свої мрії разом із неймовірним оркестровим шоу “Grand Christmas” і отримайте позитивний заряд на весь наступний рік!

Головний “Лорд симфонії” - всесвітньо відомий диригент Віталій Віталійович Саражинський.

Диригент проекту "Lord of the Symphony" - Віталій Саражинський.

Віталій Саражинський - головний диригент Комунального підприємства Київської обласної ради “Симфонічний оркестр “Академія”. Головний диригент Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського. Нагороджений Почесною відзнакою Київського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів та Почесною грамотою Київської обласної ради. Є лауреатом премій, численних міжнародних конкурсів і фестивалів (Україна, Італія, Німеччина, Болгарія, Чехія, Польща, Грузія). Eкс-дирегент проєкту “Lords Of The Sound”. На посаді диригента симфонічного оркестру “Lords Of The Sound” В.Саражинський зробив постановку відомих концертних шоу-програм.

Квитки


Вік

0+


Вартість

від: 350 грн
до: 900 грн


Телефон

+38 (0362) 43-93-38


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 3д