Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас для батька

Майстер-клас для батька


Запрошуються чоловіки-батьки разом із дружинами

 

Обов'язкова попередня реєстрація за цим посиланням: https://goo.gl/forms/FX8uCFTFjdb7TLZH2.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та вільних місць.

Справки за телефоном: +380 (67) 639 49 68 - Іван.

На майстер-класі ви:

  • Ппочуєте: чому "тато вам не мама".
  • Виміряєте: чотири показника свого батьківства.
  • Створите: дорожню карту для батька.


Тренер - Сергій Цвєтков.

Анонс
Можливо ви вважаєте, що роль батька обмежується лише тим, щоб бути помічником дружини по догляду та вихованню дітей? Але це не так. Роль батька є унікальною і відмінною від ролі матері. Батько надає дитині те, що не може надати мати. Про те в чому полягає унікальність впливу батька на розвиток дитини ви дізнаєтесь на цьому майстер-класі.

За час свого спілкування з чоловіками я не зустрічав жодного, хто не бажав би бути найкращим батьком для своїх дітей, але зустрічав багато чоловіків, і першим був я сам, хто не зовсім розумів, яким чином оцінити своє батьківство. Завдяки 10-річному соціологічному дослідженню проведеному Національним Центром Батьківства (США), сьогодні ми маємо чіткі критерії для оцінки своєї батьківської практики. На майстер-класі ви зможете об’єктивно оцінити власне батьківство скориставшись унікальним тестом.

Як чоловіки ми розуміємо, що не достатньо лише знань для досягнення професійного поступу в тій сфері якій ми присвятились. Так, знання необхідні, але потрібен і практичний план дій для їхнього застосування, потрібен реальний професійний досвід, який і визначає нашу компетентність. На цьому майстер-класі ви зможете скласти реалістичний план дій для своєї батьківської практики.

Чому цей майстер-клас так само важливий для матерів? Ми не протиставляємо батьківство материнству. І мати і батько однаково важливі для повноцінного виховання дітей, але саме брак розуміння ролі батька завдає найбільшої шкоди нашим дітям і сім’ям сьогодні. Тому дружині важливо розуміти в чому полягає роль батька, щоб не обмежувати його роллю “помічника мами”, бо наші діти потребують більшого.


Вік

Батькам


Телефон

+380 (67) 639 49 68


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соломії Крушельницької, 71