Монтессорі центр розвитку дитини Умка

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна
Монтессорі центр розвитку дитини Умка


Монтессорі центр розвитку дитини “Умка” – це центр розвитку дитини, який працює за системою італійського педагога Марії Монтессорі. 

 

Монтессорі центр розвитку дитини “Умка” – це виховання всебічнорозвинених, самостійних, впевнених, незалежних особистостей, які вміють приймати рішення, ставити цілі та досягати їх. 

Основний принцип Монтессорі педагогіки – спонукати дитину до самовиховання, самонавчання, саморозвитку.

Основний девіз – допоможи мені зробити це самому.

Метод Монтессорі розвиває у дитини природну любов до навчання, інтерес до отримання нової інформації. Допомагає дитині розвивати логічне і творче мислення, увагу, дрібну моторику, уяву.

 Центр запрошує діток у групи:

  1. - Міні-садок (від 2,5 до 6-ти років). Щоденно з Пн по Пт з 9.00 до 13.00 та з 13.00 до 17.00.
  2. - Мама+Маля (від 6-ти міс до 1-го року).
  3. - Я з Мамою (від 1-го до 3-х років).
  4. - Маленькі розумники (від 3-х до 6-ти років).
  5. - Підготовка до школи (від 5-ти до 6-7-ми років).Психологічна та педагогічна дошкільна підготовка. Підготовка до школи в нашому Центрі гарантує Вашій дитині розвиток навичок мовлення, читання та письма, опанування необхідними йому знаннями з області математики та логіки. Заняття проходять в ігровій формі, у групах по 4-6 дітей, при потребі можливі індивідуальні заняття. Наші викладачі навчать майбутнього маленького школяра спілкуватися з однолітками та вчителями, посприяють розвитку у нього посидючості, уважності та концентрації. Після закінчення курсу діти легше адаптуються в школі.
  6. - Англійська мова для дітей (від 2,5 років). Цікаві, веселі, пізнавальні заняття. Вивчення мови проходить в ігровій формі з використанням Оксфордської методики. Заняття проходять виключно на англійській мові. За допомогою віршів, римівок, пісень, діалогів діти легко та просто вивчають мову. Навчаються рахувати, читата, говорити про погоду, описувати предмети та явища, відповідати на запитання та запитувати інших. Індивідуальні та групові заняття. Заняття для школярів: підготовка домашнього завдання, пояснення складного матеріалу, вивчення мови поза шкільною програмою.
  7. - Художня майстерня (від 3-х років). Ми навчимо Ваших дітей сприймати світ через призму творчості, допоможемо оволодіти новими та цікавими техніками. Навчимо бачити незвичайне у звичайному. Творча атмосфера нашої майстерні допоможе виявити потенціал та здібності кожної дитини та розвиватись у всіх напрямках.
  8. - Музичний розвиток (від 3-х років). Комплексні заняття, які спрямовані на розвиток музичних здібностей (слуху, вірного інтонування, почуття ритму); вокальних даних (розширення діапазону голосу, дихання, дикції, звуковедення, звукоутворення).
  9. - Успішний школярик (від 6-ти років). Допомога у підготовці домашнього завдання. Пояснення незрозумілої теми.
  10. - Успішна особистість – психологічні тренінги для дітей та підлітків. Психологічний тренінг - один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. Заняття спрямовані на:

• знайомство з собою, своєю унікальністю;

• формування соціальної компетентності;

• подолання емоційних, поведінкових та комунікативних проблем;

• сприяння росту позитивної самооцінки;

• розвиток цілеспрямованості, відповідальності та організованості;

• тренування волі та розвиток самостійності;

• розвиток лідерських якостей;

• формування мотивації на успішність;

• розвиток креативності.

Психологичні послуги: індивідуальна консультація (психотерапія), робота з сімейними парами, дітьми, групова терапія.

Послуги логопеда.


Контакти

+38 (097) 645-60-89
ulyanau@mail.ru


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Дем'янчука, 1-а