Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курси для дітей від 3 до 14 років до студії Robocamp

Курси для дітей від 3 до 14 років до студії Robocamp


STEM-освіта починається тут! Молода, креативна європейська школа, яка прагне реалізувати наукові таланти українських дітей та створити для цього максимально комфортні умови.

Перше заняття БЕЗКОШТОВНЕ! Запис та деталі https://robocamp.space/courses.php?lang=1 або за номером: +38 098 678 91 18

  • Дошкільні проєкти (вік 3-6 років)

Ми пропонуємо свою власну програму розвитку дітей віком від 3 до 6 років разом із навчальними рішеннями LEGO Education. Кожна дитина цієї вікової категорії знайде своє місце у групі, які поділяються за віком, а саме 3-4 роки, 4-5 років, 5-6 років.

НА ЗАНЯТТЯХ В ГРУПАХ 3-4 РОКИ

наші наймолодші дослідники лише розпочинають свій науковий шлях у світ ЛЕГО-конструювання. За допомогою особливих конструкторів та унікальної методики розробленої нашими фахівцями діти отримають насолоду від навчання та поринуть у світ неймовірних пригод з героями ЛЕГО. Під час занять у дітей розвиватиметься загальна та дрібна моторика, здійснюватиметься розвиток просторової уяви та спортивних навиків (відчуття рівноваги, стрибки, повзання). Крім того, діти навчатимуться емоційно висловлювати свої думки, працювати в колективі та максимально проявляти свою фантазію. Навчання у цій віковій категорії проходить як правило за допомогою конструкторів LEGO Duplo серії Education.

ДІТИ ВІКОМ 4-5 ТА 5-6 РОКІВ

мають вищий рівень розвитку моторики ніж їхні молодші колеги, тому в цих групах ми використовуємо класичні цеглинки LEGO. Наші креативні методисти та педагоги розробили власну концепцію послідовності конструювання моделей з цеглинок LEGO. Кожне заняття - це проект, який включає в себе створення певної конструкції в певній атмосфері та за певних умов з обов’язковою опцією креативу для кожної дитини.

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

Один із найактуальніших курсів для дошкільнят.

Викладачем курсу є досвідчені педагоги, які знають як навчити Вашу дитину: письму; читанню; математиці.

Невелика кількість дітей у групі дозволить приділити достатньо часу всім учням студії. Світ змінюється, змінюються підходи до освіти. Ми створюємо для дитини атмосферу комфорту, а звідси отримуємо один із основних результатів, а саме – усвідомлення дитиною того факту, що процес навчання є цікавим і корисним.

 

  • Програмування


Програмування Minecraft

Це навчаньна платформа, основана на іграх, яка дає учням свободу експерементувати, заохочуючи творче самовираження та вирішення проблем, а також створює навички, такі як співпраця, комунікація, критичне та системне мислення. На заняттях діти навчаються створювати власні світи, в яких з допомогою програмного коду можна керувати діями героїв.


Програмування Code Combat

CodeCombat -це навчальна платформа на базі браузерної гри, що робить її придатною для молодшої аудиторії. Гра побудована наступним чином: екран розділений між редактором коду справа та лабіринтом на лівій половині. Всередині лабіринту знаходиться аватар, за допомогою якого учень може керувати використанням обмежених наборів команд (наприклад, self.moveDown (), self.moveRight (), self.attack (self.findNearestEnemy ()) та ін.). Команди потрібно набирати правильно, щоб керувати аватаром, а неправильні програми з логічними помилками (наприклад, команда аватару бігти проти стіни) призведе до втрати очок.

На кожному рівні гравцеві призначено ряд завдань - збирати дорогоцінні камені, перемагати монстрів і переходити до вищого рівня. Гравець поступово знайомиться з новими командами, такі як цикли, умовні та змінні. Діаманти, зібрані на рівні, можуть бути використані між рівнями для кращої броні, зброї та команд програмування, щоб опанувати складні завдання на більш високих рівнях.

 

  • Робототехніка та технологія (від 5,5-14 років)

Ми пропонуємо Вашим дітям зануритись у світ конструювання та програмування роботів на платформі LEGO Education.


КУРС "РОБОТОТЕХНІКА WEDO 1.0" (РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК 5,5 -7 РОКІВ)

Конструктор LEGO Education WeDo дозволяє учням працювати в якості юних дослідників, інженерів, математиків і навіть письменників, надаючи їм інструкції, інструментарій та завдання для міжпредметних проектів. Учні збирають і програмують діючі моделі, а потім використовують їх для виконання завдань, які по суті є вправами з курсів природничих наук, технології, математики, розвитку мови. Першоробот WeDo - перший наставник для юних геніїв!


КУРС "РОБОТОТЕХНІКА WEDO 2.0" (РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК 7 -9 РОКІВ)

Цей курс дозволяє нашим учням ще більше зануритись у світ в якому роботи творять історію. Основним напрямком цього курсу є принцип: “Вивчай, будуй, програмуй та експериментуй”. Ще більша кількість деталей, ще більш цікаві моделі, ще більш креативні проекти.

Проекти курсу спрямовані на розвиток навичок, важливих для вчених та інженерів, а саме:

  • задавати питання та вирішувати проблеми;
  • проектування прототипів;
  • дослідження;
  • аналіз та інтерпретація даних;
  • використання "обчислювального мислення";
  • бажання дискутувати;
  • отримання, оцінка та передача інформації.

КУРС "РОБОТОТЕХНІКА WEDO 2.0 АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ" (РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК 7 - 9 РОКІВ)

Цей курс ми вперше впровадили 01.09.2017 року та були вражені значним інтересом до нього та його відвідуваністю. Звичайно, що дитина не зможе зрозуміти суть лекції педагога, якщо така буде проходити виключно англійською мовою, проте, крім азів робототехніки, основним завданням педагога є навчити дитину основним термінам, які вживаються у відповідному середовищі, закласти фундамент знань для того, щоб в майбутньому дитина легко приймала виклики сучасної освіти англійською мовою.

КУРС "ТЕХНОЛОГІЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ" (РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК 8-10 РОКІВ)

Цей курс створений для того, щоб діти могли зануритись у світ вивчення побудови та функціонування машин, які зустрічаються нам у повсякденному житті. Особливі конструктори LEGO Education ідеально підходять в якості практичного інструменту для вивчення технології, математики та фізики, розкриваючи такі поняття, як сила та рух, енергія та структура. Додатковими модулями цього курсу є пневматика та відновлювальні джерела енергії.

КУРС "РОБОТОТЕХНІКА MINDSTORMS" (РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК 10-14 РОКІВ)

Освітня робототехнічна платформа LEGO Mindstorms дозволить нашим учням легко та просто вдосконалити свої знання в області інформатики, фізики, технології та математики. Крім того, діти з успіхом виконають поставлені навчальні завдання та розвинуть надважливі для XXI віку навички. Пройшовши цей курс діти зможуть створювати власних роботів та наділяти їх необхідним інтелектом. Робототехніка Ev3 - це вищий пілотаж... Наступним кроком буде політ на Марс.


Вік

3–14


Телефон

+380 (98) 678 91 18


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне, вул. Короленка, 1, ТЦ Злата Плаза, 3 поверх