Охоронна фірма К-19

Охоронна фірма К-19


Охоронна фірма К-19

 

  1. Приватна детективна діяльність. Детективне агентство під назвою «Приватний детектив Рівне » відкриває свої двері перед тими , хто потребує послуг приватного детектива у Рівному. 
  2. Охорона та супровід вантажів. Охорона та супровід вантажу здійснюється різними видами транспорту: - автомобільним - залізничним - водним 
  3. Супровід інкасації. Контроль над охоронним супроводом інкасації на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба. 
  4. Автопатрулі. Ефективна охорона територій великої протяжності. 
  5. Експрес Охорона
  6. Тривожна сигналізація. Один із різновидів охорони, який полягає у підтриманні безперервного зв’язку об’єкту, що знаходиться під охороною. 
  7. Фізична охорона юр. і фіз. осіб. Фізична охорона – комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи об'єкта і збереження його матеріальних цінностей.
  8. Фізична охорона об'єктів усіх категорій. Фізична охорона – комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи об'єкта і збереження його матеріальних цінностей. 
  9. Фізична охорона державних установ. Фізична охорона – комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи об'єкта і збереження його матеріальних цінностей.

Час роботи

Пн–Пт 09:00–18:00.


Контакти

+38 (067) 290- 01-41
k19ohorona@gmail.com


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Гагаріна, 39