Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка школи-пансіони ВеликобританіїДо уваги батьків, зацікавлених в елітній британській освіті для своїх дітей.

Британські школи-пансіони приготували для ваших сімей знижки і стипендії на навчання.

Скористатися ними зможуть відвідувачі виставки "Школи-пансіони Великої Британії", яка 20-21 жовтня відбудеться в київському готелі "Хаятт".

Серед спеціальних пропозицій - безкоштовний пробний курс у британській школі, безкоштовні трансфери, стипендії до 100% вартості навчання. Ознайомитися з повним списком спеціальних пропозицій можна тут.

Як правило, при виборі школи кожній родині доводиться вивчати безліч нової інформації. Адже дітям доведеться не просто самостійно жити в іншій країні, але і вчитися в рамках абсолютно іншої системи освіти.

  • Що таке IB і A-level?
  • Чим відрізняється міжнародний коледж від класичної католицької школи-пансіону?
  • Які переваги у шкіл із роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток?

Дати відповіді на ці та багато інших питань покликані семінари та презентації, які протягом двох днів проведуть британці - представники шкіл.

Традиційно на виставку з'їжджаються діти, які вже навчаються у Великобританії. Хтось навчається всього другий триместр, а у деяких вже і декілька років за плечима. Їхні виступи завжди привертають величезний інтерес, і в семінарських аудиторіях не залишається жодного вільного місця. Своїм досвідом також поділяться батьки, які вже відправили дітей навчатися в Британії.

Крім того, відвідувачі виставки безкоштовно отримають спеціалізований каталог британських шкіл-пансіонів, в якому зібрані статті експертів, історії українських дітей, детальна інформація про 51 школу.

Не пропустіть вікенд, який може стати вирішальним в житті ваших дітей!

Реєструйтеся на виставку для отримання запрошення - через онлайн-форму або по телефону +38 044 494 20 80.
Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Рівне
вул. Алли Тарасової, 5 м. Київ