Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лавандова Гора + Ужгород (Лавандовий Тур У Перечин)Запрошуємо побачити одну з наймальовничіших квіткових локацій – Лавандову гору у Перечині.

 

Тисячі туристів щороку відвідують це чарівне місце. Тільки уявіть, навколо цвітуче поле лаванди у 8 гектарів, що п’янить своїм ароматом та тішить око різномаїттям фіолетових відтінків.

Та й сама Лавандова Гора знаходиться у місці, звідки відкривається незабутній краєвид на гори, а всю красу навколишньої природи доповнює квіткова феєрія лаванди та троянди. З середини травня по липень можна насолодитись цим приємним видом.

 

Це місце ідеально підходить для відпочинку, єднання з природою та яскравих фотосесій. Ландові тури набирають все більшої популярності. І це недивно. Адже ця рослина знімає перепади настрою, дарує спокій, підвищує концентрацію уваги. А її чудовий аромат впливає на психологічний стан, знімає стрес, приносить внутрішню гармонію і спокій. Лавандові поля слугують чудовій релаксації нашого організму.

А ще побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії Ужгородом. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, Синагогу, прогуляємось набережною та почуємо захопливі розповіді гіда. Це буде цікава та пізнавальна подорож у минуле, знайомство з історією міста, його традиціями та звичаями.


Вік

0+


Вартість

вартість туру: 600 грн


Телефон

+380 (96) 582 25 84


Посилання


Адреса

Львiв