Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Осінній ознайомчий візит для батьків та дітей

Осінній ознайомчий візит для батьків та дітей


Запрошуємо батьків та дітей у мандрівку Польщею, що дозволить оцінити міста та університети, що стануть для вас відкриттям і джерелом натхненняМи проїдемося у комфортабельному автобусі за маршрутом Рівне-Люблін-Варшава-Лодзь-Краків-Львів-Рівне і зазирнемо у 11 вищих навчальних закладів (університетів та академій), що міцно тримаються у топі світових та міжнародних рейтингів, а також пропонують відмінні варіанти спеціальностей для студентів з України.

Наша мандрівка відбудеться з 27 жовтня по 1 листопада. Тож, у вас ще є чимало часу, щоб оцінити маршрут, власну потребу у поїздці та спланувати фінансування такої поїздки.

Будьте певні, це хороша інвестиція у майбутнє дитини та власний кругозір.

Реєстрація та вартість поїздки тут: https://proekt-obk.com/blog/osvitnij-oznajomchij-vizit-do-polskih-vnz-osin-2019

У вартість поїздки вже включений трансфер, проживання зі сніданками, культурна програма та супровід координатора проекту упродовж поїздки. До 1 вересня діє знижка. Покваптесь!
 

Може бути кілька варіантів:


1) Ви реєструєте дитину та відправляєте її разом з усіма іншими побачити світ, оцінити країну та надихнутися.

У такому разі ми зустрічаємо учасника мандрівки у Рівному.Тож, навіть, якщо ви не можете супроводжувати доньку чи сина до міста старту подорожі, хвилюватися нема приводу.

Сніданки завжди включені за місцем проживання. Це, як правило, шведський стіл, у готелі, обіди – в студентських їдальнях при університетах, де проходитимуть презентації освітніх пропозицій.

Всі презентації проводять або вихідці з України, або пропонується переклад. Отже, якщо дитина не володіє польською – це не проблема. Крім того, при найменшій потребі завжди допоможе координатор!

2) Ви відправляєтеся у мандрівку разом з нами та дитиною і насолоджуєтеся часом, проведеним у хорошій компанії.

І перший, у другий варіанти популярні серед наших клієнтів. Ми будемо раді будь-якому вашому рішенню та можливості попіклуватися про ваш комфорт, дозвілля та гарні враження.

Контактна особа: Лілія Гайдученко. Телефон: +380 (98) 477 60 04.

Проект "Освіта без кордонів" – це консультаційна агенція у освітній сфері, що супроводжує українських абітурієнтів упродовж вступної кампанії у середніх та вищих навальних закладах Польщі та Канади, з головними офісами у Рівному та Любліні та представництвами по усій Україні.

Будемо раді знайомству!

Запрошуємо на наш сайт, де знайдете вичерпну інформацію про наші послуги та детальну інформацію про університети: https://proekt-obk.com/.


Вік

16+


Телефон

+38 (098) 477 60 04
+38 (050) 456 78 28


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне, вул. Соборна 65/13