Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Промотур-2018: представники польських універів у вашому місті!

Промотур-2018: представники польських універів у вашому місті!


Тижневе турне представників польських університетів містами України

 

Поспішай на зустріч у своєму місті, бо це класна нагода почути і побачити найсуттєвіше про освіту у Польщі, і, мабуть, найшвидший спосіб зорієнтуватися у всьому різноманітті пропозицій та зафіксувати тільки достовірну інформацію.

Щодня ми будемо подорожувати із міста у місто та зустрічатися із батьками та майбутніми абітурієнтами.

Ми проаналізували, які університети наші студенти та батьки обирали найчастіше за виваженістю усіх факторів, що впливають на вибір, та запросили представників цих університетів в Україну.

Це університети з хорошою репутацією, перевіреною на практиці якістю навчальних програм та достойним рівнем конкуренції на ринку праці.

Цьогоріч до промотуру команда проекту "Освіта без кордонів" залучає відмінну команду спікерів, що будуть презентувати університети і напряму спілкуватися з вами.

 

Відповіді на які запитання ви отримаєте у продовж безкоштовних презентацій у містах:

 1. Освітні тренди: куди зміщується фокус уподобань прогресивних батьків і креативних дітей, що більше не хочуть погоджуватися на випадковий вибір і удачу під час вступу, а чітко і суворо планують своє майбутнє.
 2. Новинки і трендові спеціальності: поговоримо про креативні і технологічні спеціальності, що затребувані на ринку праці Європи, відсіємо спеціальності вчорашнього дня, зорієнтуємося у тому, що дозволить впевнено почуватися, здобуваючи освіту, і не перейматися через вгасаючий потенціал фаху.
 3. Кращі бізнес-школи, що підкорюють світові рейтинги навчальних закладів.
 4. Розумна альтернатива бурхливим містам: малі міста Польщі, що перетворились у освітні хаби і пропонують найкраще співвідношення по вартості проживання, насиченості культурного життя і можливостях працевлаштування одразу після навчання.
 5. Подвійні дипломи та навчання відразу у кількох країнах: чи знаєте ви, що частина університетів пропонує опісля завершення не лише диплом європейського зразка, а й дипломи про завершення одразу 2 навчальних закладів у різних країнах. Наприклад, польського та університету Великобританії.
 6. Процедура вступу: коли варто починати, які видатки планувати, які документи потрібні, як це все організовано у часі.
 7. Помилки і невиправні помилки: які моменти варто пильнувати, аби не втратити можливість отримання освіти у Польщі.
 8. Вивчення мови: як змінились вимоги польських університетів до рівня знання мови: можливості вивчення та сертифікації в Україні.


Приходьте, щоб:

 1. Познайомитися і придивитися до можливості співпраці.
 2. Позбутися страхів і поспілкуватися з такими ж невгамовними і прогресивними батьками.
 3. Спланувати початок і завершення підготовки до вступу.
 4. Отримати вичерпну інформацію про наші послуги.
 5. Гарно провести час у компанії однодумців, для яких освіта – це не диплом, а якість знань та практична можливість впливати на майбутнє дитини уже сьогодні.


Крім представників університетів, буде презентація проекту "Освіта без кордонів", в рамках якої ми розкажемо про особливі спеціальності, новинки та креативні, сучасні факультети.

Кожен знайде для себе той варіант, що найкраще пасує здібностям та талантам вашої дитини.

Проект "Освіта без кордонів" – це консультант з питань освіти з головним офісом у Любліні та Рівному, а також 16 офісами-представництвами по усій Україні.

Ми надаємо послуги супроводу упродовж вступної кампанії, організовуємо мовні курси у містах в форматі групового навчання або підшуковуємо викладачів для індивідуального навчання, займаємося підготовкою документів для вступу, консультуємо з питань, що стосуються вибору університету та спеціальності, а також закладів середньої освіти.

У нас ви завжди можете запитати про необхіду вам спеціальність (наша база налічує понад 1000 варіантів, пройти профорієнтацію, а також стати учасником ознайомчих візитів чи мовних таборів у Польщі чи Канаді.

Будемо раді познайомитися та зробити ваше життя трішки простішим, а також надихнути зазирнути за горизонт і оцінити можливості!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Рівне
Rivne, 33-028