Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа»

Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа»

надає широкий спектр психологічних та лінгвістичних послуг. Тільки у тут Ви знайдете новітній підхід кваліфікованого персоналу у вивченні іноземних мов на базі сучасних підручників носіїв мови та з акцентом на психологічному аспекті викладання матеріалу. Якщо Ви втомилися через нецікаве та одноманітне вивчення англійської чи німецької мови, спробуйте засвоїти мову у  центрі, у якому використовують виключно інтерактивні методики викладання мови.

Враховуючи швидкий темп нашого життя і складність навчальної програми, центр пропонує кваліфіковану та якісну допомогу у виконанні шкільних домашніх завдань із Вашою дитиною. Часто батькам не вистачає часу чи, навіть, терпіння при перевірці домашніх завдань своїх дітей, тому Ви можете покластися на педагогів Психолого-лінгвістичного центру «Альфа-Європа».

Центр пропонує допомогу батькам у всебічному та гармонійному розвитку особистості дітей різного віку. Групові та індивідуальні заняття проводяться з урахуванням вікових потреб, можливостей та індивідуальних здібностей кожної дитини.

Бюро перекладів при Психолого-лінгвістичному центрі «Альфа-Європа» пропонує :

професійні послуги по письмовому та усному перекладі з/на європейські мови згідно затверджених стандартів Асоціації перекладачів. У  центрі існують мовні клуби такі як, ENGLISH SPEAKING CLUB, який організовано спеціально для любителів англійської мови і кожного, хто не має можливості використовувати англійську вдома чи на роботі, але не хоче втратити отримані раніше мовні навички.

 


Контакти

(097) 671-26-73
(093) 323-89-06
(0362) 40-12-06
(097) 183-13-60
alfa-europe@ukr.net


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Княгині Ольги, 5, оф. 307