РІВНЕ МОНАРХИ

Американський футбол – на перший погляд неймовірно складна гра, із заплутаними правилами, з масою різноманітних тактик та стратегій гри.

Але при цьому дуже видовищна гра для справжніх чоловіків – швидка, динамічна, силова. Одними із якостей американського футболу є видовищність та екстрим. Саме ці якості приваблюють глядачів відвідати матчі та поринути у світ тачдаунів, перехоплень та потужних теклів.

У Рівному створено Федерацію американського футболу міста Рівне, яку очолює Грицак Сергій (засновник команди Рівне Монархи, тренер та гравець). Набір гравців до дорослої команди ведеться постійно. Але з осені цього року відкрито секцію американського футболу не лише для гравців до 19 років, але й стоврено наступні команди:

- Monarchs Mini (вік гравців 7-10 років)

- Monarchs Flag Football (вік гравців 11-13 років)

- Monarchs Rookies (вік гравців 14-16 років)

- Monarchs Junior (вік гравців 16-19 років)

Окрім цього, невідємним атрибутом є команда групи підтримки Monarchs Ladies. В неї набирають дівчат віком від 14 років, які хочуть займатися черлідингом, володіють елементами гімнастики, акробатики, танцю. Досвідчені тренери відкриють для Вашої дитини світ американського футболу та черлідингу.
Контакти

(066)349 72 44,
(093)917 78 0


Посилання


Адреса

Рівне