Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Французька весна 2019

Французька весна 2019


Вперше в Україні виступить французький струнний квартет «DANOS»


Музиканти з Франції презентують унікальний проект під назвою «Андре Жід та Музика» з нагоди святкування 150-річчя з дня народження лауреата Нобелівської Премії з Літератури - письменника та поета Андре Жіда (André Gide).

В рамках мистецького вечора, у виконанні молодих талантів Оркестру Авіньйон-Прованс / ORAP, прозвучить музика найвидатніших композиторів-класиків: Моріса Равеля, Франца Шуберта, Фредеріка Шопена та представників сучасного класичного музичного мистецтва П'єра Тійюа, Івана Карабиця та Мирослава Скорика.

Яскравими вкрапленнями в це надзвичайно заворожуюче музичне дійство стане поезія Андре Жідa, а також українських поетів епохи Модерну, яку прочитають автор ідеї проекту, французький композитор П'єр Тійюа.

Програма:

  • М. Равель. Квартет (1 ч.);
  • Ф. Шуберт. Квартет “Дівчина і смерть”, (1 ч.);
  • І. Карабиць. Квартет;
  • М. Скорик. Диптих;
  • Ф. Шопен Три мелодії з тв. №74;
  • П. Тійюа. “Записки Шопена”.


Організатори: Національна концертна агенція UKR Artists, Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine та Рівненська обласна філармонія.

Поєднання різних видів мистецтв двох країн розмалює найяскравішими фарбами цьогорічну «Французьку весну в Україні», тож обов'язково завітайте на музично-поетичний перфоманс, щоб отримати власну порцію яскравих музичних емоцій.


Вік

12+


Телефон

+38 (0362) 268-609
+38 (066) 677-85-51


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 137