Кіноорганум – музика із кінофільмів
В концерті беруть участь: Олена Мацелюх – орган, Сергій Лихоманенко – диригент, Сергій Солодовников – піаніст та академічний камерний оркестр філармонії.
Олена Мацелюх – органістка Рівненської та Львівської філармонії. Олена Мацелюх вміло поєднує сольну виконавську практику з ансамблевим концертуванням. Вона виступає у Львові з постійно оновлюваними концертами у Будинку органної та камерної музики, у Львівському Домініканському соборі на найстаршому із діючих органів нашої країни, а також як виконавець на клавішних інструментах з багатьма симфонічними та камерними оркестрами на філармонічній сцені. Серед її творчих партнерів – вокалісти, диригенти та інструменталісти, які є обличчям музичної сучасності, зокрема – Наталія Гутман, Кшиштоф Пендерецький, Олег Криса та інші. Протягом двох останніх років відбулися органні речиталі Олени Мацелюх у більше як двох десятках міст України, Польщі, Франції, Швейцарії. У репертуарі органістки поруч із перлинами органної класики знайшла своє місце низка творів музичної літератури у транскрипції для органа. Співпраця органістки зі львівським композитором Богданом Котюком стала поштовхом для створення митцем нових творів у сучасній українській органній музиці. Особливістю виконавської манери Олени Мацелюх урізноманітненість програм та щирість виконання, а особисті працелюбність та організованість сформували креативну мистецьку особистість.
Сергій Лихоманенко (симфо-поп, симфо-рок) – диригент і організатор експериментальних оркестрів Eclectic Sound Orchestra і Kiev Grand Classic. Ідейний натхненник створення нових музичних стилів на межі електронного звуку і традиційних інструментів. Під його керівництвом симфонічний оркестр виконає хіти з репертуару сучасних рок- і поп-виконавців: Мадонна, Rammstein, Metallica, Шер та інші, в симфонічної обробці.
Владислав Солодовников – піаніст, музикант-імпровізатор, композитор. Засновник і режисер-постановник театру-студії “Bach_Alive” (Київ). Композитор і член оргкомітету оркестру “Eclectic Sound Orchestra” (Київ). Навчався в Полтавському музичному училищі на відділі “теорія музики”, вивчав композицію і інструментування у професора В. Мужчиля у Харківському інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського. Працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм. Флейта – Ганна Данець Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери “Прасыони за розумом” (Страсти по рассудку”) (лібрето і постановка автора). Лауреат міжнародного конкурсу композиторів імені Івана Карабиця (Київ), неодноразово – міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Левка Ревуцького (Чернігів).
Програма концерту:
- Е. Л. Веббер Увертюра до мюзиклу «Привид опери».
- Г. Ціммер Сюїта за мотивами саундтреку до к/ф «Ангели і Демони».
- К. Орф Саундтрек до к/ф «Жанна д’Арк» Зі сценічної кантати «Карміна Бурана» (№ 1 і № 2).
- Я. Тірсен Головна тема з к/ф «Ameli».
- С. Барбер Adagio для струнних – саундтрек до к/ф «Людина-слон».
- Ф. Ґласс «Прибиральник» – саундтрек до «Кояніскаці»та серіалу «Клініка».
- К. Дебюссі «Місячне сяйво» – саундтрек до к/ф «Одинадцять друзів Оушена».
- Х. Ціммера та К. Бадельта Сюїта до к/ф «Пірати Карибського моря» (ч.1,ч.2,ч.3).
- Г. Ціммер Сюїта зі саундтреку до к/ф «Міжзоряний» («Interstellar) – за мотивами саундтреку Х. Ціммера.
- Р. Джаваді Диптих за мотивами саундтреку до серіалу “Гра престолів” та композиції «Світло Сьомого».
Вік
7+
Телефон
+38 (0362) 268-609
+38 (066) 677-85-51
Посилання
Адреса
Рівневул. Соборна, 137