Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Від Романа до Йордана»

«Від Романа до Йордана»


Від Романа до Йордана

 

В концерті приймають участь:

  • Олена Мацелюх (орган),
  • солісти: Анастасія Янцур та Світлана Жуковська.


Олена Мацелюх (органістка) Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка. Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Рівненської філармонії, а також Львівської Національної філармонії і Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії , Данії та США. Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві. У Польщі Олену Мацелюх вітають шанувальники її таланту й на кількох інших фестивалях, зокрема – на престижному «Музика в Старому Кракові».

Світлана Жуковська (сопрано) Закінчила Львівську консерваторії по класу сольний спів. 3 1998 р. солістка Рівненської обласної філармонії. У репертуарі арії, романси зарубіжних та українських композиторів, українські народні пісні. СD-диски: «Ave Maria» (орган – Роман Вернюк, ф-но Ірина Козачук, 2006), «Не покидай меня, весна!» (гітара – Юрій Стасюк, 2007).

Анастасія Янцур (сопрано) в 2016 році з червоним дипломом закінчила Національну Одеську музичну академію ім. А. В. Нежданової. І в червні цього ж року стала солісткою камерного плану Рівненської обласної філармонії. Учасниця телевізійного шоу «Голос країни – 6» на 1+1 команда Івана Дорна. Гастролювала в Польщі, Італії, Німечинні, Бельгії, Голандії, Люксембурзі, Угорщині. Лауреатка багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.

Квитки: 


Вік

14+


Вартість

від: 50 грн
до: 80 грн


Телефон

+38 (0362) 268-609
+38 (066) 677-85-51


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 137