РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ЗООЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІД ЕГІДОЮ"

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ЗООЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІД ЕГІДОЮ"


Ми хочемо показати, що можна допомогти знайти свій дім тваринам, які опинилися на вулиці

 

Наша організація створена для того, щоб ефективно вирішувати проблему безпритульних тварин, захищати їх від жорстокого поводження і робити все для того, щоб вони не становили загрози для людей.

Наша мета – поступово і послідовно зменшити на вулицях міста кількість безпритульних тварин шляхом стерилізації і активного пошуку їм господарів. А реалізувати цю мету неможливо без притулку.

Тому ми беремо активну участь у процесі створення муніципального притулку для тварин, який дасть змогу перетримувати тварин після стерилізації, лікувати їх, щеплювати від сказу, обліковувати і тримати під контролем.

Також важливим завданням нашої організації є просвітницька робота серед населення щодо відповідального ставлення до домашніх тварин та необхідності стерилізації тварин, які не беруть участі в племінному розведенні.

Основними напрямками нашої роботи є залучення коштів для будівництва та утримання притулку, пошук волонтерів для роботи з безпритульними тваринами та виховання гуманного ставлення до тварин.


Контакти

+380 (362) 40 12 60
pidegidou@i.ua


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Князя Володимира, 10