Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Тренінг "Активні громадяни"

Тренінг "Активні громадяни"


Національна молодіжна Рада (НМРУ) будучи партнером Британської ради організовує Тренінг “Активні громадяни” у місті Рівне 5-6 листопада з 10:00 до 17:00 за адресою м. Рівне, пл. Короленка 6, приміщення Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Кінцевий термін подачі заявок - 24:00 4 листопада 2016 р. (організаційний внесок, що покриває чай-печиво складає 30 грн.)
Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2fcVmuG

“Активні громадяни” – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. Захід організовано Національною молодіжною радою України (#НМРУ), яка є партнером Британської ради.

Фасилітаторами від ГС "Національна молодіжна Рада" (НМРУ) будуть Петрухан Людмила (ВМГО "Молодь ДемАльянсу", тренер, викладач) та Мосійчук Артем (ГО "СІМ", тренер, помічник депутата). #НМРУ #МолодьДА #СІМ #ActiveCitizensUA

Запрошуємо представників громадських організацій, фахівців сфери освіти, бізнесу та держслужбовців, а також усіх бажаючих. Ви отримаєте цікаві знання, нові навички та досвід зі створення власного проекту!


Вік

7–17


Телефон

+38 (0362) 63-57-49,
факс: +38 (0362) 26-05-34


Посилання


Адреса

Рівне
пл. Короленка, 6