Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Тренінгова програма "5D" для підлітків 6-8 класів

Тренінгова програма "5D" для підлітків 6-8 класів


Тренінгова програма "5D" для підлітків 6-8 класів))


Триває набір у групу - долучайтеся до занять!!!
 Організатори запрошують підлітків 6-8 класів взяти участь у тренінговому курсі програми "5D", що складається з 30-ти тренінгів і заснований на допомозі людині в п'яти основних сферах життя:

  1. психоемоційній,
  2. фізичній,
  3. духовній,
  4. інтелектуальній
  5. та соціальній.

Часто люди схильні йти в крайнощі, акцентуючись на одній або двох сферах, але саме цілісний підхід - це основа повноцінного розвитку особистості . 


Підлітковий вік - критичний для визначення життєвого курсу. Саме зараз, як ніколи, людині потрібна допомога з боку. Холістичний підхід формування особистості допоможе підлітку розвиватися повноцінно. 

Головні цілі по 5 сферам наступні:

 

  1.  Фізична сфера - спонукати підлітка стежити за особистою гігієною, любити своє тіло, мудро ставитися до статевих стосунків і розумно харчуватися.
  2.  Інтелектуальна сфера - спонукати підлітка підвищити свої інтелектуальні здібності, використовувати техніки ефективного виконання домашнього завдання і швидкого і якісного читання.
  3. Психоемоційна сфера - спонукати підлітка прийняти себе таким, яким він є, розвинути свої сильні сторони, не зациклюватися на недоліках і навчитися справлятися з агресією.
  4. Соціальна сфера - спонукати підлітка рівноправно приймати і поважати інших, реагувати на потребу, а також розвивати правильні дружні стосунки.
  5. Духовна сфера - спонукати підлітка знайти сенс у житті, правильно ставити життєві пріоритети і почати довірчі відносини з Богом.


Заняття будуть проходити щосуботи. 
 


Вік

12–16


Вартість

Вартість курсу 30 занять: 1500 грн


Телефон

‎‎+38(067) 36-21-131 Новацький Володимир
‎‎ +38(067) 80- 13-813 Oksana Grytsiuta


Посилання


Адреса

Рівне
пл. Короленка, 6