Рівненський клуб Айкідо "Сенрей"

Рівненський клуб Айкідо "Сенрей"


Все, що пов'язано з айкідо, дійсно, викликає все більше зростаючий інтерес як в нашій країні, так і в усьому світі.

Заняття цим бойовим мистецтвом навіть при поверхневому розгляді виявляються дуже цікавими і захоплюючими, а при більш детальному - стають для людини способом життя. Не стали винятком і заняття в клубі айкідо "Сенрей" м.Рівне, Україна.

Світ айкідо - особливий світ, в якому відбувається начебто, все те ж саме, що і в звичайному світі, і все ж, основні принципи та установки цього мистецтва відрізняються від принципів, які панують в сучасному людському суспільстві. Так, якщо один з принципів цього світу звучить як "перемога (домінування) будь-яку ціну!", То тут ми знаходимо перетворену установку: "по-справжньому перемогти, принижуючи іншого, неможливо!".

Займаючись айкідо, ми все більше і більше починаємо розуміти самих себе і те, як найбільш ефективно здійснювати взаємодію з іншими людьми так, щоб від цього виграли всі. Цей шлях - цікавий і загадковий, він новий і навіть буває важкий, і, як всюди в цьому живому спілкуванні, у нас на цьому шляху виникають питання.

Ними ми і хотіли б поділитися з Вами. Це питання, які нас хвилюють, і які ми самі собі ставимо досить часто: Навіщо потрібно айкідо? Що це таке? Як його зрозуміти? Як використовувати? Чи можна використовувати в звичайному житті? Що дають нам заняття цим видом бойового мистецтва? Наскільки реально айкідо як бойова система? А як спосіб життя? Що мене приваблює в айкідо?

Питань багато! А відповіді? Хто ж їх дає? Де знайти того, найавторитетнішого і знає вчителя, який, як в американському кіно, разом відповів би нам на всі питання, зробив з нас справжнього майстра, і за три дні навчив би найстрашнішого і ефективному прийому, після якого ми б все зрозуміли про собі, про життя, і про людей? І, найголовніше, після цього ми відразу стали б непереможними! У пошуках вчителя ...

Займаючись айкідо, ми, з часом, перестали шукати таких "вчителів". І не тому, що їх не буває, а тому, що зрозуміли єдину річ: сьогодні доводиться, на жаль, самим "відкопувати" і "добувати" відповіді на поставлені питання. Принцип цей - є вимогою часу, коли необхідно, щоб здібностями до усвідомлення і якоїсь "автономії буття" володіло якомога більше число людей. Іншими словами, якщо людина може самостійно і адекватно усвідомити, що діється в навколишньому світі в дану секунду, хвилину, день, вік, епоху, то така людина отримує в руки від дійсності "важелі" і "ниточки" управління, і стає Творцем. Або, навіть Со-творцем.

Айкідо, на наше глибоке переконання, здатне дати сучасній людині практичні відповіді на ці питання. Деякими з них ми навіть можемо з Вами поділитися. Важливо, щоб ці відповіді Вам підійшли і були зрозумілі. Але, ні в якому разі, не використовуйте їх, як свої власні! Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати тільки одне:

"Найкращу відповідь - це той, який ви самі змогли знайти для себе, винайти для себе, виробити з себе! Відповідь, який є частиною Вас, який є Вами!".

Ми думаємо, саме такі відповіді і варто шукати.

Як шукати? Куди дивитися? І ось тут, начебто, ми теж можемо допомогти. К

ористуючись своїм п'ятнадцятирічним досвідом занять айкідо, ми можемо стверджувати, що відповіді приходять, коли Ви:

  • самі починаєте питати;
  • прагнете отримати відповідь в різних площинах (інтелектуальної, емоційної, фізичної);
  • коли всередині Вас запускається і продовжує працювати не дивлячись ні на що, внутрішній моторчик допитливості;

У житті все треба спробувати на собі ... Найкращий спосіб пізнання чогось - це спробувати на собі, пропустити через своє власне тіло, яке зміниться, і свідомість, яке розшириться. Інакше, скільки не говори "цукор", в роті солодше не стане.

Айкідо - це захоплюючий вид бойових мистецтв!

І, крім того, це захоплююче і повне сенсу подорож по своєму власному житті, в якому Ви винаходите себе сильними, справедливими, мудрими, гнучкими! І на цьому шляху ми точно зможемо Вас підтримати і поділитися своїм досвідом і напрацюваннями!
Правильно поставлене запитання - це добра половина відповіді. :) Вважайте, Ви на півдорозі до вирішення! А другу половину Ви зможете сформулювати і знайти за допомогою сторінок нашого сайту, ознайомившись з його змістом! А ще краще - прийшовши на тренування до нас в клуб! Там - вони є, Ваші відповіді! Повірте! Вони знаходяться на татамі (килимі для занять), лежать там, чекають Вас, і Ви їх обов'язково знайдете! І взагалі, Айкідо - це гармонійно і красиво!

З повагою, тренерський склад клубу "Сенрей"!

 


Контакти

(067) 362-9909
aikido@mail.rv.ua


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне, вул. Короленка, 5