Дитячий День народження у РівномуДитячий День народження у Рівному

Організувати вечірку у наші дні стало простіше, коли на ринку представлений широкий спектр розважальних послуг та пропозицій. Однак по-справжньому вразити сучасних дітей дуже важко. Організувати грандіозне свято для великої компанії досить складно, оскільки підготовка потребує багато сил та часу. Саме тому команда «Factoria» підготувала універсальний формат для найкращого святкування дня народження.

Розважальний центр «Факторія» — місце, де здійснюються мрії кожної дитини та дорослого. Тут є різноманітні активні ігри, широкий вибір квест-програм та атракціонів на будь-який смак.

Програми поділені на кілька пакетів залежно від вмісту та тривалості заходу. Після цього ви можете насолодитися смачним тортом або великою піцою з улюбленого ресторану.

Шукаєте місце, де відсвяткувати день народження дитини? Які розваги кращі на дитячі дні народження у Рівному? Приходьте до нас на екскурсію та переконайтеся самі у тому, що це найкраще місце для свята.

Діти поринуть у пригоди, а батьки зможуть відпочити у банкетному залі та накрити святковий стіл. Ми завжди робимо невеликі перерви між заняттями, щоб діти могли поділитись враженнями, трохи відпочити та попити води з кулера.

Але дні народження бувають не тільки у дітей, а й у дорослих, тому ми з радістю запрошуємо всіх відвідати Факторію та отримати масу позитивних емоцій та спогадів про такий важливий день у житті. 
Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

5+


Вартість

День народження, пакет Mini, будні: 3000 грн (Тривалість програми - 2 години)
День народження, пакет Mini, вихідні: 3400 грн (Тривалість програми - 2 години)
День народження, пакет Standart, будні: 4800 грн (Тривалість програми - 3 години)
День народження, пакет Standart, вихідні: 5200 грн (Тривалість програми - 3 години)
День народження, пакет Maxi, будні: 5700 грн (Тривалість програми - 4 години)
День народження, пакет Maxi, вихідні: 6200 грн (Тривалість програми - 4 години)


Телефон

+380 (73) 985 30 02


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Соборна, 16А, 0-й поверх